Menu
Sepetim

Simantasyon

Simantasyon sabit restorasyonların destek dişlere yapıştırılması işlemine simantasyon denir. Restorasyonların kalıcı veya geçici olarak yapıştırılmasına göre ikiye ayrılabilirler; daimi simantasyon ve geçici simantasyon.

Bu kategoride daimi simantasyon ve geçici simantasyon çeşitlerine ve daimi simantasyon ve geçici simantasyon fiyatlarına ulaşabilirsiniz.


İstenildiğinde temizliği hızlıca yapabilme özelliği için 5 saniyelik hızlı kürGeleneksel cam iyonomerlerden daha yüksek bağlantı dayanımıSürdürülen florür salınımıÜrün DetaylarıÖne Çıkanlar•5 saniyede ışıkla sertleştirme özelliği•Geleneksel cam iyonomerlerden daha yüksek bağlanma mukavemeti•Sürekli ..
EndikasyonlarTüm seramil, kompozit veya metal kron, köprü, inley, onley, post ve implant abutment'ların simantasyonlarında kullanılırÖzelliklerSelf adeziv, dual-cure üniversal rezin simandır. Hem kendiliğinden hem ışıkla polimerize olur.Asitleme, primerleme, bondingleme aşamalarını ortadan kald..
EndikasyonlarTüm seramil, kompozit veya metal kron, köprü, inley, onley, post ve implant abutment'ların simantasyonlarında kullanılırÖzelliklerSelf adeziv, dual-cure üniversal rezin simandır. Hem kendiliğinden hem ışıkla polimerize olur.Asitleme, primerleme, bondingleme aşamalarını ortadan kald..
3M™ RelyX™ Temp E, kuron ve köprü prosedürleri için çinko oksit ve öjenol bazlı geçici bir simandır.ÖzelliklerGeçici reçine simanlardaki kompozit kalıntıların polimerizasyonunu engellemediğinden evrensel uygulamalar için öjenol içermezFazla simanın dişten ve restorasyondan kolayca çıkarılmasıÇok düş..
Ürün Özellikleri3M™ RelyX™ Temp Çinko Oksit Öjenol Olmayan Geçici Siman, geçici dişlerin geçici simantasyonu ve implant dayanaklarındaki kalıcı restorasyonlar için uygundur. Dişte güvenilir tutuş ve geçici restorasyonlar için kolay çıkarma için güçlü yapışma arasında ideal bir denge sunar.•Düşük fil..
3M Relyx U200 Automix Self Adeziv Dual Cure Universal Rezin Siman 8.5 grÖne Çıkan ÖzelliklerSelf adeziv, dual-cure üniversal rezin simandır. Hem kendiliğinden hem ışıkla polimerize olurAsitleme, primerleme, bondingleme aşamalarını ortadan kaldırır, zamandan tasarruf sağlarPost operatif hassasiyet ri..
Özellikleri• Çok yüksek bağlanma dayanımı• Az sayıda komponent, az sayıda işlem basamağı ile kullanım kolaylığı• Hem self-etch, hem selektif mine etchinglemesi, hem de total-etch yaklaşımla kullanılabilir.• Yüksek marjinal bütünlük, yüksek estetik ve dişe yakın floresan• Amin içermeyen formülasyonu ..
Özellikleri:• Ful seramiklerin, güçlendirilmiş kor seramiklerin, metal ve kompozitten yapılmış kuron, köprülerin, inley-onley’lerin, sınıf III ve IV restorasyonların, prefabrike ve döküm post ve vidaların, fiber postların yapıştırılmasında kullanılır.• Primer ve adeziv gibi ön uygulama gerektirmez.•..
3M Relyx Veneer Lamine Yapıştırıcı Ürün Özellikleri Seramik veya kompozit veneerlerin yapıştırılmasında kullanılır.Kompozit dolgular gibi tüpte ve kullanıma hazır olduğu için kullanımı çok kolaydır.Işıkla sertleşir.3M Relyx Veneer Lamine Yapıştırıcı Ürün Uygulaması Diş yüzeyi pomza+asit+2 ..
BisCem®BisCem, kuronları, köprüleri, inleyleri, onleyleri ve postları yapıştırmak için özel olarak formüle edilmiş, kendinden asitli, kendinden yapışkanlı, dual sertleşen bir reçine yapıştırma simanıdır.Kendinden Yapışkanlı Yapıştırma SimanıBisCem , hazırlanan yüzeyin aşındırılmasını, astarlanmasını..
Bisco Duo-Link Universal Yapıştırma SimanıDuo-Link Universal adeziv rezin siman, ALL* indirekt restorasyonların simantasyonu için özel olarak formüle edilmiştir. Tüm BISCO yapıştırıcıları dahil tüm diş malzemeleriyle uyumlu yapıştırıcılarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Duo-Link Universal tüm den..
Bisco TheraCem Self-Adeziv Rezin SimanTheraCem™Zirkonya ve diğer restoratif materyallere güçlü bağlanan self-adeziv resin siman TheraCem™ kalsiyum ve florid salabilme özelliği, yüksek radyoopasitesi ve kolay temizlenebilmesi ile, klinisyenlere kolay, güvenilir ve dayanıklı simantasyon öneriyorEşsiz ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)