Menu
Sepetim

Çinko Oksit Ojenol Simanlar

Çinko Oksit Ojenol Simanlar Nedir ve Ne İşe Yarar?

Çinko oksit ojenol simanlar, diş hekimliğinde geçici dolgu malzemesi ve kaide materyali olarak kullanılan bir siman türüdür. Bu simanlar, çinko oksit tozu ve ojenol sıvısının karışımından oluşur. Anti-inflamatuar ve sedatif özellikleri sayesinde, uygulandığı bölgede rahatlama ve iyileşme sağlar. Ayrıca, geçici dolgu malzemesi olarak da diş yüzeyinde etkin bir bariyer oluşturur.

Çinko Oksit Ojenol Simanlar Fiyatları

Çinko oksit ojenol simanların fiyatları, marka, içerik ve ambalaj boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Genellikle ekonomik ve etkili çözümler sunan bu simanlar, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. Çeşitli marka ve ambalaj seçeneklerini karşılaştırarak en uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun çinko oksit ojenol simanları seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Kalzinol Likit 15mlKalzinol bir çinko oksit öjenol astar malzemesidir.Kalzinol Likit 15ml EndikasyonlarAşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için idealdir:Kavite linerRahatlatıcı geçici dolguKronlar ve dolgular için geçici çimentoÖZELLİKLERKarıştırma Süresi: 1 ila 1,5 dakikaÇalışma S..
Dentsply Kalzinol Powder 40grKalzinol bir çinko oksit öjenol astar malzemesidir.Dentsply Kalzinol Powder 40gr EndikasyonlarAşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için idealdir:Kavite LinerRahatlatıcı geçici dolguKronlar ve dolgular için geçici simanDentsply Kalzinol Powder 40gr Ö..
Öjenol içeren, çinko oksit bazlı bir simandır. Geçici dolgu maddesi olarak, kalıcı dolguların altında kaide simanı olarak, geçici kron ve köprü simantasyonunda kullanabilirsiniz.Öjenol sayesinde ağrı kesici etkisi vardır...
Öjenol içeren, çinko oksit bazlı bir simandır. Geçici dolgu maddesi olarak, kalıcı dolguların altında kaide simanı olarak, geçici kron ve köprü simantasyonunda kullanabilirsiniz.Öjenol sayesinde ağrı kesici etkisi vardır...
Zino-EG Çinko Oksit Ojenol Kaide Simanı Kendiliğinden Sertleşen Çinko Oksit Ojenol Kaide Simanı Çinko Oksit Ojenol SimanAvantajlar•Geçici dolgu materyallerinin yapıştırılmasında mükemmel kullanım•Nem ile temasında hemen donar•Kolay karıştırma ve kolay temizlik•Hızlı sertleşmeKullanım Alanl..
Maarc Çinko Oksit Öjenol KitiZIEGO Çinko oksit öjenol, toz ve sıvı haldeyken çinko öjenolat şelatının oluşmasıyla asit-baz reaksiyonuyla sertleşen, toz ve sıvı formda sağlanan geçici bir dolgu malzemesidir (bazlar ve geçici restorasyon için Tip II Geçici Çimento). Tavsiye edilen oranda karıştırılır...
Polimer Takviyeli Çinko Oksit Ojenol SimanZinconol, geçici restorasyon için polimerle güçlendirilmiş çinko oksit öjenol simanıdır. Eşsiz polimer takviye maddelerinden kaynaklanan mükemmel fiziksel özellikler arasında yüksek basınç ve çekme mukavemeti, mükemmel aşınma direnci ve düşük çözünürlük bulu..
Ürün Açıklaması: Zitemp, termal izolasyon ve geçici restorasyonlar için hızlı kuruyan, kolay karıştırılan bir çinko oksit-eugenol bileşiğidir.Bileşimi: Tozda Çinko Oksit ve sıvıda Eugenol ve Asetik Asit bulunur.Endikasyonlar: Geçici restorasyonlar, Kronların geçici simantasyonu,&..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)