Menu
Sepetim

Kerr Hawe Süper İnce Matrisler

Kerr Hawe Süper İnce Matrisler
Kerr Hawe Süper İnce Matrisler

Mevcut Seçenekler:

Kerr™ Matrisler Dental Restorasyonlara Yönelik Aksesuarlar
SuperMat Sistemi ile Uyumlu Matrisler
Hawe Adapt™ Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. Proksimal ve interproksimal bölgeler için uygundur. Interproksimal bölgelere kolay bir şekilde yerleştirilir. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 
Hawe Konturlu Matrisler: Önceden şekillendirilmiş paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 
Hawe Mikro İnce Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.030 mm kalınlığındadır.
Hawe Süper İnce Matrisler: Hawe paslanmaz çelikten matrisler 0.038 mm kalınlığındadır. Molar ve premolar restorasyonlar ile proksimal bölgede kullanımı uygundur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 
Hawe Titanyum Matrisler: Diş yapısına mükemmel uyum sağlar. Proksimal alanlarda, molar ve premolar restorasyonlarda kullanımı uygundur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. 
Hawe Tofflemire Matrisler: Paslanmaz çelikten üretilmiştir. 0.050 mm ve 0.038 mm kalınlıklarında mevcuttur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir.
Hawe Tofflemire Konturlu Matrisler: Paslanmaz çelikten üretilmiştir. 0.050 mm ve 0.038 mm kalınlıklarında mevcuttur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı