Menu
Sepetim

GC Modeling Liquid 6 ml

GC Modeling Liquid
Doğrudan restorasyonlar için kompozit malzemeleri modellemek için sıvı
Modeling Liquid, GC'nin tüm doğrudan kompozit malzemelerin kolay, hızlı ve etkili bir şekilde uygulanmasına yönelik çözümüdür. Fırça üzerine uygulandığında kompozitlerin yerleştirilmesini ve şekillendirilmesini kolaylaştırır ve mükemmel bir morfoloji ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesine yardımcı olur.

Endikasyonlar

•Fırça tekniği kullanılarak direkt restorasyonlar için kompozit malzemelerin modellenmesi

Avantajlar

•Hızlı ve kolay uygulama ve şekillendirme
Modeling Liquid ile ıslatılmış bir fırça kullanmak, tüm kompozit malzemelerinizin uygulanmasını daha kolay ve hızlı hale getirir. Modeling Liquid, malzemelerin yapışkanlığını ortadan kaldırarak, fırça kullanılarak kolayca yerleştirilip şekillendirilebilmesini sağlar. Güzel morfoloji oluşturmak artık sorun değil!
•Daha kısa bir bitirme işlemi için pürüzsüz
bir son kat Modeling Liquid ile ıslatılmış bir fırça kullanarak son katın uygulanması aynı zamanda etkili bir şekilde pürüzsüzleştirmeyi ve çok güzel bir yüzey elde etmeyi de sağlar. Bu, bitirme prosedürünü basitleştirir ve değerli zamandan tasarruf sağlar!
•Estetik sonuçlara etkisi yoktur
Modeling Liquid, modelleme fırçasını ıslatmak için çok az miktarda kullanılır. Uygulama sırasında hafif sarımsı olmasına rağmen, ışıkla sertleştikten sonra tamamen şeffaf hale gelir; bu da en iyi estetik sonucu garanti eder!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı