Menu
Sepetim

KURARAY Clearfil S3 Bond Universal Kit

CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, üç farklı teknik (Total-Etch, Self-Etch ve Selective-Etch) ile birlikte doğrudan ve dolaylı restorasyonlar için kullanılabilen tek aşamalı, ışıkla sertleşen bir bağlayıcı ajandır. Bu adeziv ayrıca zirkonya ve silika bazlı cam seramiklerin (örneğin lityum disilikat) yüzey işlemi için kullanılır.

CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, kaliteden ödün vermeden evrensel bir yapıştırıcı ile çalışmak isteyen diş hekimlerinin isteklerine göre geliştirilmiştir. Kuraray Noritake’nin MDP monomerinin temel teknolojisi CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal'in kalbidir. Bu monomer, CLEARFIL™ SE BOND ve PANAVIA™ serisi gibi birçok ünlü Kuraray Noritake ürününde kullanılmaktadır. Yıllar geçtikçe, bu monomerin bağ gücü ve dayanıklılığında üstün olduğu kanıtlanmıştır.

CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal’in ince film tabakası dayanıklı yapışma mukavemeti oluşturur. CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal ağız içi onarımlar ve dolaylı kullanım için de kullanılabilir.
PANAVIA™ SA CEMENT PLUS veya CLEARFIL™ DC CORE PLUS ile birlikte kullanımında özel bir aktivatör gerekmez. Dual-cure veya kendi kendine sertleşme gerektiren diğer malzemeler için Kuraray Noritake, CLEARFIL™ DC Aktivatörü geliştirmiştir. Ayrıca, CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, silan işlemlerinde ve alaşım yüzey kondisyonlaması için kullanılabilir.


KURARAY Clearfil S3 Bond Universal Kit Endikasyonları


•    Işıkla sertleşen kompozit rezin kullanılarak yapılan direkt restorasyonlarda
•    Dolaylı restorasyonlar için bir ön işlem olarak kavite örtülemesinde
•    Açıkta kalan kök yüzeylerin tedavisinde
•    Aşırı duyarlı dişlerin tedavisinde
•    Kırık restorasyonların ağız içi onarımında
•    Simantasyon sonrası ve kor yapımında
•    Inlay, onlay, kron, köprü ve veneer simantasyonunda

KURARAY Clearfil S3 Bond Universal Kit Set İçeriği: 


Clearfil S3 Bond Universal 4 ml
Karıştırma kabı 1 adet

Işık bloke eden kapak 1 adet

Tek kullanımlık fırça 50 Adet

“Intelly Case” 1 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı