Menu
Sepetim

Ultradent Enamelast Flor Verniği Unit Doz 50'lik Paket

Ultradent Enamelast Flor Verniği 

Enamelast™ flor verniği, diş hipersensitivite tedavisinde dentin tübüllerinin mekanik/kimyasal olarak tıkanmasını sağlayan bir rezin taşıyıcı içinde aromalı, ksilitol ile tatlandırılmış, %5 sodyum florürdür. Patentli adezyon destekleyici formülü, üstün florür salınımı ve alımı sağlayarak retansiyonu artırır. Pürüzsüzdür, neredeyse hiç belli olmayan bir görünümdedir ve beş harika tatta veya aromasız olarak sunulur. Enamelast ayrıca iki uygulama seçeneğiyle gelir ve hem glüten hem de kabuklu yemiş türevleri içermez. 
Gluten içermez.
Pürüzsüz ve Neredeyse Görünmez Bir Görünüm
Bazı vernikler hastaların dişlerinde pütürlü bir his bırakır. Buna karşılık, Enamelast flor verniği, hastaların dişlerini temiz ve pürüzsüz hissetmelerini sağlar ve neredeyse görünmez bir görünüme sahiptir. Bu özellikler, hastaları verniği dişlerinde daha uzun süre bırakmaya teşvik ederek, her dişe maksimum miktarda florür iyonu verilmesini sağlar.
Geliştirilmiş Retansiyon için Daha İyi Adezyon
Kolayca uzaklaşan florürlü gargara veya jellerden farklı olarak, Enamelast flor verniği, hastalarınıza florürün tüm faydalarını sağlamak için dişlere yapışır. Olağanüstü retansiyon sağlayan ve daha yüksek florür alımına izin veren patentli bir adezyon destekleyici ajana sahiptir.
Paket içeriği
50’lik unit doz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı