Menu
Sepetim

Kompomerler

Poliasit modifiye reçine kompozit olarak da bilinen dental kompomerler , diş hekimliğinde dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. 1990'ların başında , arzu edilen özelliklerini birleştirmek amacıyla dental kompozitler ve cam iyonomer simanların bir hibriti olarak tanıtıldılar.

Bu kategoride kompomer çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

DENTSPLY Dyract XPŞimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra?nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile cam iyomerlerin düşük çekme oranlarını v..
DENTSPLY SİRONA Dyract Xp Kompomer    Şimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra’nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile c..
Imicryl Nova Compomer FlowNova Compomer Flow yüksek konsantrasyonda flor salınımı yapan, ışıkla sertleşen kompomer esaslı dolgu maddesidir. Kimyasal özelliği sayesinde cam iyonomerin doldurucu formülünü ve kompoziti tek bir üründe birleştirir. Nova Flow Compomer yüksek miktarda koruyucu florür salın..
Nova Compomer Rainbow KompomerNova Compomer Rainbow flor salınımı yapan, ışıkla sertleşen, kompomer esaslı renkli, sim efektli dolgu malzemesidir.Avantajlar•Yüksek oranda ve uzun süreli flor salınımı yapar•Kolay parlatılabilirlik, kolay şekillendirme ve güvenilir adaptasyon•8 farklı göz alıcı simli ..
Imicryl Nova Compomer Classic&Rainbow 40'lı Kapsül Super SetNova Compomer yüksek konsantrasyonda flor açığa çıkaran, ışıkla sertleşen kompomer dolgu.Kimyasal özelliği sayesinde cam iyonomerin doldurucu formülünü ve kompoziti tek bir üründe birleştirir.Nova Compomer özellikle çürük riskinin yükse..
İvoclar Vivadent Compoglass F KompomerCompoglass® F kompomer esaslı, ışıkla sertleşen, radyoopak bir restoratif materyaldir. Compoglass F 400–500 nm aralığında dalga boyuna sahip ışıkla (mavi ışık) sertleşir. Compoglass F cam iyonomer simanların avantajlarını ışıkla sertleşen kompozit materyalle..
Kompomer ve / veya Kompozit Compule  - Kartuş TabancasıBaşta kompomerler olmak üzere uygun kartuş (kompül - compule) tabancasıdır...
Kapsül Şeklinde Işıkla Sertleşen Kompomer Abrazyona, kırılmaya ve bükülmeye karşı yüksek direnç Self- etch- bonding materyali Futurabond NR ile birlikte, mineye ve dentine çok iyi tutunma Mükemmel şekil verilebilme ve cilalanabilme Setin içeriğinde asitleme gerektirmeyen mine dentin ..
Voco Twinky Star KompomerTwinky Star, süt dişlerinde kullanılan, simli yapıya sahip, ışıkla sertleşen radyoopak kompomer dolgu maddesidir. Twinky Star, %78 w/w inorganik doldurucu içerir, halojen/LED (mavi ışık) ile polimerize olur. Twinky Star kapsül formundadır ve dentin-mine bondig’ i ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)