Menu
Sepetim

Anthos Classe A3 Plus Diş Üniti

anthos a3 diş üniti

Potansiyeli Geliştirin

A3 Plus Diş Üniti: Anthos dünyası, her klinik ihtiyacı karşılamanın anahtarı olan ekstra güvenlik, güvenilirlik, esneklik ve işlevsellik ekleyerek potansiyelinizi geliştirir.

Kaliteyi Artırın

Üstün yapı kalitesi, en son teknoloji, mükemmel çalışma ergonomisi, hasta konforu. A3 Plus, alışılmış standartların çok ötesinde avantajlar sağlamak için akıllıca bir yatırım.

Performansı Artırın

A3 Plus, dental ünitenin performans profilinin çıtasını yükselten çok çeşitli özel operasyonel özellikler sunar. Ünitin özellikleri maksimum sonuçlar için özelleştirilebilir.

Dijit Ekran

Kolay ve Basit, Sezgisel kullanım
X-ray görüntüleyici ile tamamlanan Digit kontrol paneli düzeninin okunması kolaydır ve çeşitli özellikler içerir. Her bir cihazın, hasta koltuğunun ve entegre cihazların ayarlarına erişim hızlı ve kullanıcı dostudur ve alfanümerik ekran ünitesinden görüntülenebilir. Tasarımı operasyonel ergonomiyi en üst düzeye çıkararak operatörün işini kolaylaştırır.
Dokunmatik ekranKapasitif cam ile korunan kontrol paneli yüzeyi kolaylıkla dezenfekte edilebilir.

Performans Kontrolü

Yeni gösterge paneli, ünitenin çalışma modlarını ve her bir aletin parametrelerini yönetmek ve bunları operatörün ihtiyaçlarına göre uyarlamak için kullanılabilir.

Hafif, kompakt i-MMr mikromotor isteğe bağlı olarak güçlü bir LED aydınlatma kaynağı ile donatılabilir ve 100 ila 40.000 rpm arasında hızlara ulaşacak şekilde ayarlanabilir. Entegre LED aydınlatması da bulunan ve piyasadaki en iyi uçlarla uyumlu olan scaler, maksimum güce ayarlanabilir ve operatörün hızlı scaling süreleri ile hasta için iyi bir konfor seviyesi arasında iyi bir denge bulmasını sağlar.

Cihaz ayarlarıyla ilgili tüm bilgiler alfanümerik ekranda görüntülenir. Aynı ekran, gerçekleştirilen dezenfeksiyon döngülerinin durumu hakkında bilgi gösterir. Her bir aktivitenin kontrolü basit ve hızlıdır. Temizleme işlevi, cam yüzey temizlenirken kontrol panelinin çalışmasını devre dışı bırakır ve böylece kontrollerin istenmeyen şekilde çalıştırılmasını önler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı