Menu
Sepetim

Dmg Luxapost Fiber Post Refil 5li

Dmg Luxapost Fiber Post Refil 5li
Dmg Luxapost Fiber Post Refil 5li

Mevcut Seçenekler:

LuxaPost Fiber Post

LuxaPost, dentin benzeri bükülme modülüne sahip, cam elyafla güçlendirilmiş kompozit bir kök posttudur. Yüksek eğilme mukavemeti ve konik şekli doğal dişe benzer. Bu sayede kırılma riski en aza indirilir.
Dentine benzer bir bükülme modülüne sahip
LuxaPost'taki malzemenin özellikleri de doğal diş yapısını temel alır ve post hazırlığına kolayca uyum sağlayacak şekilde konik bir formda tasarlanmıştır.
LuxaPost'un esnekliğin veya kablo demetinin bir ölçüsü olan yüksek bükülme modülü, doğal dentininkine yakından karşılık gelir. Bu, simantasyon sonrası kök sistemindeki en yüksek gerilimleri en aza indirir ve kök kırılma riskini azaltır. Tutma olukları mekanik tutmayı iyileştirerek iyi bir stabilite sağlar.
Yüksek şeffaflık derecesi postun dişin içinden parlamasını engeller. Bu nedenle yüksek estetik restorasyonlar sunar.
LuxaPost kök postu oldukça radyoopaktır. Bu, röntgen görüntüsünde iyi bir görünürlük sağlayarak, tedavi edilen dişin takip kontrolünün optimum şekilde yapılmasını sağlar. Röntgen görüntüsündeki iyileştirilmiş görünürlük, çalışırken size ek güvenlik sağlar. Uyum doğruluğu daha iyi kontrol edilebilir ve hassas uyum sağlayan bir post, gerilimin ve olası kırıkların önlenmesine yardımcı olur. 
Gerçek dünyadaki uygulamaların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve kararlılığı ve dayanıklılığı artırmak için LuxaPost önceden silanlanmıştır. Bu, kullanımı kolaylaştırır ve tedavi maliyetini azaltır. İlave silan artık gerekli değildir.
Ekstra silanizasyon adımı olmadan yapmak istemeyenler için DMG, güvenilir iki şişeli sistem olarak DMG silan sistemini sunmaya devam ediyor.
LuxaPost'un yüksek şeffaflığı postun görünmesini engelleyerek uygulayıcıların son derece estetik tam seramik restorasyonlar oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak konik form minimal invazif bir uyumu kolaylaştırır. Pasif post, kökün kanal duvarına herhangi bir aktif kuvvet iletmez, bu da kökün kırılma riskini azaltır. Tutma olukları ve önceden silanlanmış yüzey, biriken dolgu ve çimentolama malzemeleriyle bağı güçlendirir. Özelleştirilmiş ortağı LuxaPost matkap, optimum siman bağlantısı için hassas alıcı sahayı otomatik olarak garanti eder.
  • Kullanıcı dostu, renk kodlu sistem
  • Kök kırılma riskinin azaltılması için dentin benzeri bükülme modülü
  • Basit kullanım için önceden silanlanmış
  • Mükemmel radyopasite

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı