Menu
Sepetim

Fgm Vittra Bleach Kompozit Set

Vittra APS her ayrıntıda en eksiksiz reçine olduğunda neden daha az yer kaplıyorsunuz?
AÇIKLAMA
Direkt restorasyonlarda çalışmak için daha fazla zamanın olmasını istediniz mi? Odaya ve reflektör ışığına daha az duyarlı olan bir kompozit rezin ile çalışmak, karmaşık restorasyonlar oluştururken özellikle büyük bir avantajdır. Ve, aynı reçinenin fotopolimerizasyon öncesi ve sonrası rengini ve opaklığını koruyup, sonuçların tahmin edilebilirliğini arttırması ne olurdu? APS teknolojisi ile, bu mümkün ve belirli bir fotopolimerizasyon ekipmanı kullanmanıza gerek kalmadan faydalara ulaşıldı.
Fotopolimerizasyon öncesi / sonrası renk ve opaklığın toplam tahmin edilebilirliği Piyasada bulunan kompozitlerin büyük çoğunluğu fotopolimerleştiğinde önemli bir renk değişimine maruz kalmaktadır. Vittra APS en düşük renk değişikliğine uğrar.
APS sistemi, piyasada bulunan geleneksel foto-başlatıcı sistemlere kıyasla Vittra APS reçinesi için daha fazla çalışma süresi sağlar. Uygulamada, Vittra APS reçinesi profesyonelin ışık mevcudiyetinde en karmaşık restorasyonları bile şekillendirmek için yeterli süre çalışmasına izin verir.
Vittra APS'nin bileşimi, ortalama 200 nm'lik parçacıkları ölçen, mikroskopik zirkonyum silikat yüklerini içerir. Biçimleri, içeriği ve doğası, parlatma ve yüksek parlaklık uzun ömürlülüğü elde edilen kolaylık ile algılanan yüksek mekanik özelliklerin ve mükemmel estetiğin elde edilmesine katkıda bulunur.
4 g ile 1 şırınga.
Renkler: DA1, DA2, DA3, DA3.5, EA1, EA2, EA3, EB1, E-BLEACH.
2 g ile 1 şırınga.
Renk seçenekleri: DA0, DA4, DA5, VM, VH, Trans OPL, Trans N
SUNUM:
DA0, DA1, VH, E-Ağartma ve Trans OPL 
+ Ambar APS + Condac 37 + Pırlanta Excel.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı