Menu
Sepetim

Ultradent Sable Seek Econo Çürük Belirleyici Refil (20 Adet)

• Demineralize olmuş dentini belirler
• Etrafı kirletmeden, tam miktarında iletim sağlar
• Pulpa yakınında çalışmak için koyu yeşil renkte mevcuttur
• Kök kanal girişlerini belirlemeye yardımcı olur
Sable Seek çürük belirleyicisi FD ve C boyaları ve Seek çürük belirleyici glikol bazlı D ve C boyaları içerir. Her ikisi de çürük dentini boyamak için kullanılırlar.
Seek ve Sable Seek çürük belirleyicileri, demineralize olmuş dentini boyayarak görülmesi zor yerler için çok yararlı olur, örneğin; preparasyonların undercut kısımları, koyu renkli dentin, mine dentin bileşimindeki alanlar, vs. Gerek Seek gerekse Sable Seek çürük belirleyicileri kalsifiye olmuş kök kanal girişlerinin hızlı ve etkili bir şekilde belirlenmesini sağlar. Yeşil Sable Seek çürük belirleyici, pulpanın açığa çıkmasından kaçınmaya yardımcı olmak üzere derin çürüklerdeki çürümenin görselleştirilmesini sağlar.
Sable Seek, çürük dentini yeşile boyayan ve böylece pulpadan ayırıp derin preparasyonlarda bile görülmesini kolaylaştıran glikol bazlı FD&C boyalarını içerir.
Çürük belirleyicileri çürüğün tanımlanması ve giderilmesinde yardımcıdır. Sekonder çürükleri önlemeye yardımcı olurlar ve adeziv restorasyonlarda bond gücünü arttırmak için çıkarılması gereken demineralize dentini tanımlamak için faydalıdırlar.
Paket İçeriği; Sable Seek Econo Refill 20 x 1,2 ml (1,22 g) şırınga

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı