Menu
Sepetim

Cavex Bite & White Ofis Tipi Beyazlatma Starter Kit

Minimum hassasiyetle maksimum beyazlatma sonuçları elde etmek için Cavex, "Cavex Bite&White Of is Tipi Beyazlatma Sistemi"ni geliştirdi.

Beyazlatma jeli, %25 hidrojen peroksit ile benzeri görülmemiş beyazlatma sonuçları elde eden devrim niteliğindeki Hidrojen Peroksit Superior (HPS) teknolojisine dayanmaktadır. Son derece hızlı ve etkili HPS jeli sayesinde, maksimum beyazlatma sonucuna sadece iki veya üç seansta ulaşılır.

Cavex Of is Tipi Beyazlatma Sistemi, uygulama sırasında tam kontrol sağlamak için beyazlatma jelinin fırça ile uygulandığı tek sistemdir. Ayrıca mevcut Diş Eti Bariyeri sayesinde çevresindeki yumuşak dokuyu ve beyazlatma jeli ile temas etmemesi gereken alanları korur.

Avantajları :

- Cavex Bite&White Of is Tipi 25% HPS jel, piyasadaki en etkili beyazlatıcı jeldir.

- HPS jeldeki hızlandırıcılar sayesinde sadece iki veya üç işlemden sonra maksimum beyazlatma sonucuna ulaşılır.

- Daha kalın kıvamı sayesinde HPS jel uygulaması çok kontrol edilebilirdir ve tedavi sırasında jel mükemmel bir şekilde yerinde kalır.

- HPS jel önceden karıştırılmadan kullanıma hazırdır ve sıcaklığı sabittir. Bu, jelin buzdolabının dışında saklanmasına izin verir. Reaksiyon yalnızca nemle (tükürük) temas ettiğinde başlar.

Benzersiz uygulama tekniği

Yalnızca Cavex Bite&White Of is Tipi Beyazlatma Sistemi, beyazlatma jelini uygulamak için fırçalı kalemler kullanır. Kalem çok rahat bir şekilde tutulur ve sadece kalemin arkasını döndürerek, jel fırçaya dozlanır. Bu benzersiz uygulama tekniği, beyazlatma jelinin dozajı ve uygulaması üzerinde tam kontrol sağlar.

Paket İçeriği

Cavex Bite&White In-Of f ice Starter Pack (ürün kodu: BW050)

- 2 x 2 ml Beyazlatma kalemi

- 1 x 1 ml Diş Eti Bariyeri

- 5 x aplikatör uç

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı