Menu
Sepetim

Cavex Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

CAVEX IMPRESSIONAL ALGINATE (ALJİNAT) Cavex Impressional aljinat ölçülerini en ince ayrıntısına kadar almanızı sağlar. Aljinat, çok yüksek elastikiyet, yırtılma mukavemeti ve detay üretiminin (25 μm) benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir.  Cavex Impressional'ın Normal (90 sn.) ..
Cavex marka aljinat saklama kabı. Aljinatın en önemli üreticilerinden Cavex güvencesiyle aljinat saklama kabı..
Minimum hassasiyetle maksimum beyazlatma sonuçları elde etmek için Cavex, "Cavex Bite&White Of is Tipi Beyazlatma Sistemi"ni geliştirdi. Beyazlatma jeli, %25 hidrojen peroksit ile benzeri görülmemiş beyazlatma sonuçları elde eden devrim niteliğindeki Hidrojen Peroksit Superior (HPS) tekn..
Cavex CA 37 Aljinat ÖzellikleriCavex CA 37 Aljinat, aljinat, kalsiyum sülfat ve sodyum pirofosfat gibi reaktif bileşenler içeren bir tozdur. Bu toz, inert bir dolgu maddesi olan diatomlu toprak ile birlikte stabilizatörler, pigmentler ve tatlandırıcılar içerir. Diş hekimi ve/veya diş asistanı gi..
Cavex ColorChange Aljinat Ürün ÖzellikleriCavex ColorChange  Aljinat cavex markasının en son aljinatıdır.Renk değişiklikleri farklı prosedür aşamalarını gösterir.Üç renk değişimi vardır.9 gün boyutsal kararlılığa sahiptir.Yırtılmaya ve deformasyona dayanıklıdır.En az 25 mikronluk detay üretimi ..
Cavex Cream AljinatCavex Cream Aljinat, Cavex aljinat serisinin en yeni üyesidir. 5 µm hassasiyet, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel elastikiyet kombinasyonu sayesinde bu dental ölçü malzemesinin özellikleri, silikon kalitesine meydan okuyor. Son derece hızlı su emilimi, karıştırm..
CAVEX GREEN CLEAN Nedir ve Nasıl Kullanılır? •Cavex GreenClean ile aljinat ve alçı kalıntılarını kolay ve hızlı bir şekilde çıkarın. 'Dünyanın En İyi Aljinatları'nın yapımcılarından daha iyi bir aljinat çözücü kim yapabilir? •Cavex GreenClean ölçü kaşıklarını, aletleri ve diğer aksesu..
Cavex Orthotrace Aljinat Nedir?Cavex Orthotrace, doğal meyve kokulu ortodontik aljinat ölçü malzemesidir. Ürün özellikle ortodontistlerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Ayrıca Cavex Orthotrace, hastaların daha keyifli bir işlem geçirmesini sağlayacak birçok özelliği bünyesinde ba..
Cavex Outline Ojenolsüz Ölçü PastasıCavex Outline, doğru protez ölçülerinin alınması için özel olarak geliştirilmiş, öjenol içermeyen bir ölçü macunudur. Ölçü macunu öjenol içermediğinden, ölçü işlemi sırasında hasta doku temasında herhangi bir batma veya yanma hissi yaşamayacaktır.Uygun bir protez,..
CAVEX QUADRANT UNİ-SE-BOND Ürün Açıklaması :Işıkla sertleşen, self-etching, tek komponentli adeziv sistemdir.Quadrant Uni-SE-Bond universal adeziv restorasyonlarla kullanıma uygun ışıkla sertleşen tek komponentli all-in-one (tek aşamalı) adeziv sistemdir. Quadrant Uni-SE-Bond ile asit, primer ve bon..
Cavex Temporary Cement Geçici Yapıştırma SimanıCavex Temporary Cement, geçici kuronların ve köprülerin simantasyonu için tasarlanmıştır.Öjenol içermez ve bu nedenle çıkarıldıktan sonra bir maddenin polimerizasyonunu engellemez.Cavex Geçici Siman iki macunlu bir sistem olarak sunulmaktadır: beyaz BAS..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)