Menu
Sepetim

Cerrahi İmplant Aletleri > Bisturi Uçları

Bisturi uçları kategorisinde bisturi ucları çeşitlerine, bisturi ucları fiyatlarına ve bisturi ucları numaralarına ulaşabilirsiniz.
Beybi Bisturi Ucu Ürün Açıklamasi Bistüri Ucu, cerrahi müdahalelerde kullanılan hassas bir cerrahi alettir. Bu uçlar, cerrahi prosedürlerin kesme aşamasında kullanılırlar ve tek kullanımlık olabilirler ya da sterilizasyon sonrası birden fazla kullanım için tasarlanabilirler.Beybi Bisturi U..
BİSTURİ UCU SURGICAL BLADES NO:15 - BİST.987 - Gnc Dental - Cerrahi İmplant Aletleri > Bisturi Uçları..
Aesculap Bisturi Ucu Ürün Açıklamasi Bistüri Ucu, cerrahi müdahalelerde kullanılan hassas bir cerrahi alettir. Bu uçlar, cerrahi prosedürlerin kesme aşamasında kullanılırlar ve tek kullanımlık olabilirler ya da sterilizasyon sonrası birden fazla kullanım için tasarlanabilirler.Aesculap Bis..
KRUGER SABİT BİSTÜRİ - KBS300 - KRUGER - Cerrahi İmplant Aletleri > Bisturi Uçları..
Ocean Bisturi Ucu Ürün Açıklamasi Bistüri Ucu, cerrahi müdahalelerde kullanılan hassas bir cerrahi alettir. Bu uçlar, cerrahi prosedürlerin kesme aşamasında kullanılırlar ve tek kullanımlık olabilirler ya da sterilizasyon sonrası birden fazla kullanım için tasarlanabilirler.Ocean Bisturi U..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)