Menu
Sepetim

Aeratör

Aeratör hava basıncının rulman yoluyla freze iletilmesiyle diş dokularının kaldırılmasında kullanılan 4 veya 2 çıkışlı ışıklı veya ışıksız çeşitleri olan bir dental cihazdır. Bu kategoride aeratör çeşitlerine ve aeratör fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
ExpertTorque Mini Lux Aeratör Ürün Özelliği:Mini Kafa Seramik Rulmanlı Işıklı TürbinOptimum fiyat ve hizmet ömrü verimliliği ve 18 aylık garantiSeramik bilyalı rulman, özellikle sert paslanmaz çelik kafalar, birinci sınıf işçilik ve en dar üretim toleransları uzun hizmet ömrünü garanti ederTungsten ..
Kavo Extra Torque 506C Ürün ÖzellikleriDevir: 350.000Güç: 13+-2 WattBasınç:2.2 BarBağlantı tipi: 2 Delikli Standart Bağlantı (Borden)Tek delikli soğutma sistemi.Otoklavda 134° de steril edilebilir.Seramik rulmanPush button sistem..
Devir: 350.000-400.000 rpm Güç: 16 Watt Basınç:2.8 Bar Bağlantı tipi: 2 Delikli Standart Bağlantı (Borden) 4 delikli soğutma sistemi Otoklavda 135° de steril edilebilir.Termal dezenfektörde yıkanabilir.Seramik rulman 65 db(A) gürültü seviyesi.Push button sistem Kompakt kafa tasarımı.S..
Özellikler• Komple paslanmaz çelik gövde • Basınç regülatörü sayesinde uzun ömürlü kartuş • Sağlam ve rahat kullanım  • 2 metreden düşmesi halinde zarar görmeyen kafa yapısı• Ergonomik yapısı ile hekim dostu• Titreşimsiz ve sessiz çalışma rahatlığı • Seramik rulman • Te..
Tealth Işıklı Aeratör·Dört delikli su spreyi, tüm işlemi anında soğutma yapar.·Standart basma düğmesi kafası, operasyonlarda farklı tork gereksinimlerini karşılar.·ISO 13485 standart LED aydınlatma, 25000LUX, mükemmel parlaklık ile uyumlu Şerit ergonomik tasarım 4 delik / 2 delik sayesinde kayma dir..
Wh Alegra Işıklı Aeratör Ürün Özellikleri : Alegra ışık türbininin başındaki LED'in optimum konumu, tedavi alanının en iyi şekilde görülmesini ve aydınlatılmasını sağlar.Roto Quick kuplingin içindeki jeneratör sayesinde havayı elektriğe çevirerek, hortumda ekstra bir güç kaynağına gerek duymada..
Primea Elektirikli Motor Ürün Açıklamasi Advanced Air teknolojisiElektronik hava kontrolüOtomatik güç regülasyonuSabit kaldırma oranıEn iyi dokunsal geri bildirimOptimum devir60.000 – 320.000 d/dak arasında ayarlanabilir frez devriÇok yönlü uygulama yelpazesiKontrollü hazırlıkSabit hızlarAkıllı..
Primea Rk-97L Işıklı Aeratör Ürün Açıklamasi5’li Ring LED+ sayesinde ideal görüş5 spreyli soğutma sayesinde mükemmel soğutmaSon derece ergonomik tasarım sayesinde yorulmadan çalışmaEn iyi dokunsal geri bildirim ve çok sessiz çalışmaÇizilmeye karşı dayanıklı özel yüzey kaplaması sayesinde değerini ko..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)