Menu
Sepetim

Tek Kullanımlık Ürünler (Disposable)

Tek Kullanımlık Ürünler (Disposable) kategorisinde eldivenler, suctionlar, implant örtü setleri, maske, bone, pamuk, spanç, enjektör şırınga, hasta önlüğü, tabla örtüsü, tııbi atık kovaları ve tıbbi atık poşetleri gibi tek kullanımlık dental kliniklerde kullanılan ürünlerin çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
•Büyük hacimleri dağıtır•Opak plastik ışıkla sertleşen malzemelerin akışını korur•Sadece tek kullanımlıkSiyah Mini uç aşağıdakilerle kullanım için idealdir:•Ultra-Blend™ plus liner•Ultradent™ LC Block-Out Resin•PermaFlo™ flowable composite•PermaFlo™ Purple Coronal Seal Identifier•DeOx™ Viscous Oxyge..
3M Karıştırma Ucu Ürün İçeriği Garant karıştırma uçları garant tabanca ucuna takılarak ölçü materyalinin otomatik ve kolay bir karıştırma yapmasını sağlar. Garant ™ İntraoral İpuçları ile uyumlu (beyaz) Boş olmayan gösterimler için homojen karıştırma Gelişmiş dolgu teknolojisi, güç ve ..
3M Karıştırma Ucu Ürün İçeriği·      Garant karıştırma uçları garant tabanca ucuna takılarak ölçü materyalinin otomatik ve kolay bir karıştırma yapmasını sağlar.·      Garant ™ İntraoral İpuçları ile uyumlu·     &n..
3M Karıştırma Ucu Ürün İçeriği  A tipi silikon ölçü için 2. ölçü karıştırma ucuna takılan ve Ölçü alımı sırasında sulcus bölgesine 2. ölçü materyalinin sıkılmasına yarayan tırnak uçlardır. İntro karıştırma ucu olarakta bilinir. 3M Karıştırma Ucu Paket İçeriği 48 adet..
3M Penta Karıştırma Ucu Kırmızı 30 AdetPentamix Lite hassas ölçü karıştırma makinası ağzına takılırPolieter ölçü materyalinin homojen bir şekilde karışması için uygun düzenek sağlarBoş olmayan gösterimler için homojen karıştırmaBoş olmayan gösterimler için homojen karıştırma30 adet Penta Karıştırma ..
3M ProtempTM 4 Tabanca karıştırma ucu-mavi - 71453 - 3M Espe - Geçici Kron Yapım Maddeleri..
Berika Enjektör Ürün Açıklamasi Enjektörler sağlık alanında kullanılan medikal bir üründür. Enjektörler sayesinde iğne yapma işlemi, sıvı verme, ilaç enjekte etme gibi işlemler kolay bir şekilde yapılabilmektedir.Berika Enjektör Paket İçeriği 220 adet...
BMS ORTHOTRAYS Ortodondik Policarbonate Autoclavable Kaşık Set - 8.04-8 - BMS DENTAL - Ölçü Kaşıkları..
BMS TÜKÜRÜK EMİCİ - SUCTİON 100 LÜK PAKET - BMSTE - BMS DENTAL - Suction - Tükürük Emici..
Broche Pudralı Lateks Eldiven  Ürün AçıklamasıNon-steril ve pudralıdır.Tek kullanımlıktır.İki ele de uyumludur.Yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde elinize mükemmel uyum sağlar.Kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek, uzun süreli kullanıma imkan verir.Hassasiyet ve korum..
Coremed Eldiven Ürün Açıklamasi Doğal Lateks içermediği için alerjisi olan kullanıcılar için idealdir.Pudrasızdır.Ekstra kalındır.Non Sterildir.Siyah rengi sayesinde dikkati ve farkındalığı arttırır.Tek kullanımlıktır.İki ele de uyumludur.Yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde ele müke..
Dent-Oon Rulo Hasta Önlüğü Ürün AçıklamasiPE lamineli kağıttan üretilmiştirLaminasyonda tutkal kullanılmamıştırYüksek sıvı emici özelliktedirSıvı geçirmezPratik kullanımTek kullanımlıktırDent-Oon Rulo Hasta Önlüğü Paket İçeriği Ebat : 50 x 60 cm80 Adet / Rulo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 87 (8 Sayfa)