Menu
Sepetim

Dürr Dental Vista Cam İx Pro Ağız İçi Kamera

VistaCam IX HD Ağız İçi Kamera

Dürr Dental kamera sistemleri, diş tedavileri ile değerli yardım sağlar ve tedavi önlemlerinizin hasta tarafından anlaşılmasını sağlar. VistaCam ile fotoğraf çekmek, tedavi öncesi ve sonrası durumu gösterme ve böylece başarılı başarı hikayeleri sunma fırsatı sunuyor. Plak görselleştirme gibi çürük teşhis ya da erken tespiti: Akıllı değişim kafa mekanizması ile bağlantılı olarak sağlam bir kamera sistemlerini destekler. Aynı zamanda, tedavi önerileriniz hasta için daha anlaşılır hale gelecektir.
Tüm VistaCam modelleri görüntü kalitesi ile ikna ediyor, yüksek alan derinliği sunuyor ve D1 lezyonlarını gösterebiliyor. Dürr Dental Görüntüleme Yazılımı, kayıtların hızlı ve kolay bir şekilde sunulmasını, düzenlenmesini ve belgelenmesini sağlar. Kameralar ayrıca Twain veya VistaEasy aracılığıyla herhangi bir geleneksel görüntü işleme yazılımında kullanılabilir. Dürr Dental Görüntüleme Uygulaması, tanıları hızlı ve anlaşılır bir şekilde açıklamak ve bir çevrimdışı veri tabanı üzerinden mobil çalışmayı mümkün kılma imkanı sunar.

Avantajları

Hasta iletişimi, çürük teşhisi ve dokümantasyonu en üst düzeyde
Video modunda bile en iyi görüntü kalitesi
Daha hızlı ve daha anlaşılır bir terapi anlayışı yaratın
Floresan yöntemi yardımıyla çürük lezyonları ve plak görüntüleme tespiti için yazılım değerlendirmesi (kanıt değişim kafası)
Yaklaşık çürükler için diyagnostik yardım - radyasyona maruz kalmadan kızılötesi teknolojisi sayesinde (Proxi değiştirilebilir kafa)
Ergonomik kullanım konsepti ve tasarımı
Mobil çalışma için iPad uygulaması görüntüleme

Özellikleri

Çözünürlük:470.000 Pixel
Ağırlık:200g
Optik Sistem:6 Led/Collecting lens(405nm)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı