Menu
Sepetim

Dürr Dental Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Dürr Dental: Diş Hekimliğinde İnovasyon ve Güven

Dürr Dental, diş hekimliği alanında yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunan lider bir markadır. 1941 yılında Almanya'da kurulan firma, diş hekimliği pratiğinde kullanılan yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir. Dürr Dental, hijyen, görüntüleme sistemleri, kompresörler, cerrahi aspiratör sistemleri ve dental bakım ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Dürr Dental Ürünleri Fiyatları

Dürr Dental'ın ürünleri, diş hekimliği uygulamalarında yüksek performans ve dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dijital röntgen cihazları, intraoral kameralar ve görüntüleme yazılımları gibi ileri teknoloji ürünleri, tanı ve tedavi süreçlerini daha verimli hale getirir. Ayrıca, hijyen ve sterilizasyon ürünleri, diş hekimlerinin ve hastalarının güvenliğini artırır. Dürr Dental, kaliteli malzeme ve mühendislik uzmanlığı ile diş hekimlerinin ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı çözümler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Dürr Dental ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Bakterisidal incl. Tüberküloz öldürücü, mantar öldürücü, virüsidalÖzellikle hızlı reaksiyon süresiKullanışlı dağıtıcı kutusundan pratik olarak çıkarmaEtkin maddeler: alkilamin, QAVMevcut gibidir: kutu başına 50 mendil: boyutu Wipe 17,5 x 25 cm..
Aletlerin steril edilmeden önce alet dezenfektanında saklanması için 3 litrelik dezenfektan küveti...
ID 212 Forte Alet DezenfektanıGenel, cerrahi ve döner aletlerin temizliği ve dezenfeksiyonu için konsantreUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere kılıflı virüsler) ve kılıfsız adeno ve noro virüsl..
ID 212 Alet DezenfektanıYüksek materyal uyumluluğu ile el aletlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri için konsantre kimyasalUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere kılıflı virüsler) ve kılıfs..
Genel, cerrahi ve döner aletlerin temizliği ve dezenfeksiyonu için geniş bir etki spektrumuna sahip konsantre aet dezenfektanıUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, mikobakterisidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere zarflı virüs..
ID 220 Frez DezenfektanıDöner aletleri temizlemek ve dezenfekte etmek için kullanıma hazır, tam virüsidal solüsyonBakterisidal, mikobakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, fungisidal, virüsidal(Alman Viral Hastalıklarla Mücadele Derneği/Robert Koch Enstitüsü Yönetmeliği ile EN 14476 ve EN 17111 sta..
Dürr Dental Lunos Air Flow TozuEkstrensek lekelerin supragingival, hızlı ve etkili şekilde temizlenip giderilmesini sağlar. •Yenilikçi trehaloz aşındırma parçası:Partikül boyutu yakl. 65 μmMaksimum yüzey koruması ve en iyi temizlik özellikleri sunarHafif tatlı bir tada sahiptirMukozayı tahriş etmezS..
Cerrahi AspiratorTyscor VS 2Voltaj (V)230 (1~)Frekans(Hz)50 - 60Güç çıkışı (kW)0.7Akım tüketimi (A)3Deniz seviyesinde vakum (mbar)170Kullanıcı sayısı2% 60 eşzamanlı oda sayısı3Maks. Sıvı akış hızı (l/dk)10Maks. aspirasyon yüksekliği (cm)60Boyutlar (H x W x D cm)35 x 32 x 43Ağırlık (kg)11Gürültü..
VistaCam IX HD Ağız İçi KameraDürr Dental kamera sistemleri, diş tedavileri ile değerli yardım sağlar ve tedavi önlemlerinizin hasta tarafından anlaşılmasını sağlar. VistaCam ile fotoğraf çekmek, tedavi öncesi ve sonrası durumu gösterme ve böylece başarılı başarı hikayeleri sunma fırsatı sunuyor. Pl..
VistaScan Nano Easy ile, emrinizde mükemmel görüntü kalitesine sahip modern bir görüntü plakası tarayıcısına sahip olursunuz. Az yer kaplaması sayesinde, tedavi odasına kolayca yerleştirilebilir - röntgen çekmenize ve bunları doğrudan tedavi koltuğunda taramanıza olanak tanır. VistaScan Nano Easy, b..
• Elektronik kontrollü ve tamamen otomatiktir• Dakikada 300 lt. sürekli yüksek emme kapasitesine sahiptir• Tek ünit için bir tek kombinasyonda iki aşamalı seperasyon gerçekleştirir• Entegre otomatik seperasyonlu ilk emme cihazıdır• İki aşamalı seperasyon yapar ve üstün köpük toleranslıdır• Dahili kö..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)