Menu
Sepetim

Dürr Dental Vistascan Nano Easy Fosfor Plak Tarayıcı

VistaScan Nano Easy ile, emrinizde mükemmel görüntü kalitesine sahip modern bir görüntü plakası tarayıcısına sahip olursunuz. Az yer kaplaması sayesinde, tedavi odasına kolayca yerleştirilebilir - röntgen çekmenize ve bunları doğrudan tedavi koltuğunda taramanıza olanak tanır. VistaScan Nano Easy, basit ve iyi düşünülmüş işletim konseptiyle, Dürr Dental'in yenilikçi görüntü plakası teknolojisi dünyasına hızlı ve kolay bir giriş noktasıdır. 0, 1 ve 2 boyutlarındaki görüntü plakaları bu sistem ile dijitalleştirilebilir. En son teknoloji ve güvenilir teşhis için en kompakt formunda Dürr Dental görüntü plakası teknolojisinden yararlanın. Görüntü plakası teknolojisi dünyasına girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

VistaScan Nano Easy, artırılmış tanılama güvenilirliği sağlamak için VistaScan görüntü plakaları IQ ile birlikte kullanılır. Her bir IQ görüntü plakasının bireysel kimliği taranan görüntüye kaydedilir. Sonuç olarak, bir görüntü plakasının görüntü kalitesi bozulmaya başlarsa, görüntü kalitesinin her zaman en iyi durumda kalmasını sağlamak için kolayca tanımlanabilir. Diğer bir avantaj: bir plaka yanlış taraftan açığa çıkarılırsa, yazılım kullanıcı için bir mesaj görüntüler. VistaScan Nano Easy yalnızca IQ görüntü plakalarını dijitalleştirdiğinden, Dürr Dental'in çok yüksek kalite standartlarının sürdürülebilmesi sağlanır. Bu, hem güvenilirlik hem de kalite açısından sizin için açık bir avantajdır.

Ana Özellikler:

Önemli intraoral formatlar: 0, 1 ve 2

Çok yüksek görüntü kalitesi

Kompakt boyutlar ve kaplama alanı

İdeal, çok sessiz hasta başı ünitesi

Düşük bakım

Yüksek görüntü kalitesi - mükemmel sunum

VistaScan Nano Easy, X-ray filminden çok daha keskin görüntüler sunar. ISO 06'ya kadar olan Caries D1 lezyonları ve endo enstrümanları, görüntülerde güvenilir bir şekilde gösterilir.

Sezgisel kullanım

VistaScan Nano Easy ile çalışmak son derece basittir. Görüntülerin içe aktarılması ve silinmesi ve bir sonraki görüntü elde etmek için görüntü plakasının hazırlanması tek bir adımda gerçekleştirilebilir. Hastanın hemen yakınında hızlı görüntü kullanılabilirliği de sağlanır.

Hızlı ve kolay entegrasyon

VistaScan Nano Easy, Dürr Dental Imaging yazılımı veya eklentiler veya TWAIN sürücüleri aracılığıyla üçüncü taraf yazılımlarla çalıştırılabilir. Ameliyat ağı aracılığıyla sorunsuz ve kolay bir şekilde ameliyat iş akışınıza entegre edilebilir.

Temel özellikler

VistaScan Nano Easy ünitesi, 0, 1 ve 2 boyutlarında VistaScan Görüntü Plakaları IQ'yu sayısallaştırmak için kullanılabilir. Ek olarak,% 100 aktif yüzey alanı ve geniş bir dinamik spektrum mevcuttur. Görüntü plakalarının kullanımı analog film kadar kolaydır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı