Menu
Sepetim

Heraeus Kulzer Venus Bulk Fill Kompozit

Venus Bulk Fill, bulk fill tekniğiyle arka restorasyonlar oluşturmaya yönelik akıcı, düşük büzülmeli bir kompozittir. Malzeme aynı zamanda süt dişlerinin restorasyonları için de idealdir. 2 mm'lik katmanların kullanıldığı karmaşık, zaman alıcı teknikler gerekli değildir. Bu, geleneksel, zahmetli katmanlama prosedürlerinin aksine, her restorasyonda zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur.
FAYDALAR
Verimlilik:
Venus Bulk Fill, sınıf I ve II boşlukların 4 mm'ye kadar artışlarla kolayca doldurulmasına olanak tanır ve karmaşık, 2 mm katmanlama tekniklerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
•Tek Katman:
Süt dişleri tek bir katmana bile izin verir.
•Kullanımı kolay:
Kendinden uyarlamalı kullanım, adımları ortadan kaldırır ve boşluk zemini ve duvarlarının ideal şekilde kaplanmasını sağlar. Sonuç basit ve hassas işlenebilirliktir.
•Güvenlik:
Venus Bulk Fill, 4 mm kalınlığa kadar katmanların polimerizasyonu için yüksek kürleme derinliği ve güvenlik sağlar. Düşük büzülme, uzun ömürlü restorasyonlar anlamına gelir. Yüksek radyopasite güvenilir bir tanıyı garanti eder.
UYGULAMALAR
Yetişkin Dişleri
Posterior restorasyonlarda daha fazla verimlilik için.
Günlük uygulamalarda, zaman kısıtlı olduğunda yine de sağlam bir el gereklidir. Zamandan tasarruf etmenizi ve tedavi süreçlerinizi optimize etmeyi amaçlayarak ürün portföyümüzü geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Venus Bulk Fill'in ardındaki fikir tam olarak budur: basit, hızlı ve güvenli olan ve çok zaman kazandıran bir toplu doldurma tekniği ile arka restorasyonlar oluşturmak için akıcı, düşük büzülmeli bir kompozit.
Süt Dişleri
Tek katmanlı sadelik – süt dişleri için idealdir.
Venus Bulk Fill'in süt dişlerine uygulanması daha da kolay ve hızlıdır. Herhangi bir evrensel kompozitin ikinci katmanına ihtiyacınız yoktur, bu da zamandan tasarruf sağlar ve onu çocukların tedavisi için ideal kılar. Bu nedenle çocuklara diş hekimliği deneyimine rahat bir başlangıç yapma şansı vermek için büyük bir şansı temsil ediyor.
BİLİM
Büzülme gerilimi
Venus Bulk Fill, bağlı arayüzlerdeki iç kuvvetleri azaltacak şekilde daha düşük büzülme gerilimi sergiler:
Tedavi derinliği
Venus Bulk Fill, 4 mm kalınlığa kadar katmanların polimerizasyonu için yüksek kürleme derinliği ve güvenlik sağlar:
Radyopasite
Venus Bulk Fill %300 alüminyum radyopasitesine sahiptir. Daha yüksek radyopasite, net teşhis yetenekleri sağlar ve daha doğru teşhise olanak tanır:
Venus Bulk Fill'in fiziksel özellikleri


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı