Menu
Sepetim

Heraeus Kulzer Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

Charisma Opal Flow, Charisma markasının ideal tamamlayıcısıdır. Çok iyi kontrol edilebilir viskozitesi nedeniyle minimal invaziv görevler daha da az karmaşık olacaktır.Charisma Opal Flow, teşhis açısından güvenli radyoopasite ve kolay kullanım anlamına gelir. Charisma Diamond veya Charisma Topaz'ın ..
Kulzer Dynamix 2 Ölçü Karıştırma CihazıTek tuşla hassasiyet - şimdi daha da iyiYüksek hızlı karıştırma, zaman tasarrufu ve aynı zamanda tutarlı, boşluksuz bir karışım elde etme söz konusu olduğunda karar kolaylıkla verilir: Pratik kartuşlar ve işlevsel Dynamix ® hız 2 karıştırıcı bu iyi düşünülmüş s..
Heraeus Kulzer Lumicon Polikarboksilat SimanDaimi simantasyon amacıyla ve kaide olarak kullanılan Polikarboksilat siman.Mine ve Dentine iyi yapışır.Düşük çözünürlük.Basınca yüksek dayanıklık.Mükemmel film kalınlığıyla pulpaya karşı hassastır.Metal ve Porselen kron-köprülerde, inlay-onlay uygulamalar..
AÇIKLAMACharisma Smart, ışıkla sertleşen, radyoopak submikron-hibrit kompozit (Microglass®) bir yapıdır. Yapışkanla bağlı, diş renginde restorasyonlar için endikedir. Ön ve arka uygulamalar için uygundur.Diş Materyalleri Bisfenol-A'dan YapılmamıştırENDİKASYONLAR:• Sınıf I - V (G.V. Black'e göre) kav..
Heraeus Kulzer Sopira Karpül İğneleri Dental Anestezide dental kullanım amaçlıdır.Steril, Ayrı ayrı ambalajlanmış ve tek kullanımlıktır.Bütün şırınga tipleri ve sistemleriyle kullanılabilir.Kolay penetrasyon için silikonla kaplanmıştır.Dişli plastik göbek ve optimum enjeksiyon yönünü sağlamak ve iğn..
Venus Bulk Fill, bulk fill tekniğiyle arka restorasyonlar oluşturmaya yönelik akıcı, düşük büzülmeli bir kompozittir. Malzeme aynı zamanda süt dişlerinin restorasyonları için de idealdir. 2 mm'lik katmanların kullanıldığı karmaşık, zaman alıcı teknikler gerekli değildir. Bu, geleneksel, zahmetli kat..
VENUS COLOR KOMPOZİT DOLGU MAKYAJIHastalar her zaman tercihlerini parlak beyaz dişlerden yana kullanmazlar. Kimi zaman hastalarınızın karakteristik görüntüsünü restore ederken bir tutam renklendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.Karakteristik Görünümünü Koruyan Estetik Restorasyonlar İçin Bir Tutam Renk...
Kulzer Gluma Ceramic Primer, Gluma Bond Universal'in seramik yüzeylerde kullanımından önce kullanılan seramik astarıdır.Gluma Bond Universal'in MDP içeriği, metal ve seramik yüzeylerde de olağanüstü yapışma mukavemetini garanti eder.Bu laboratuvar testleriyle kanıtlanmıştır...
HERAEUS KULZER ALGINOPLAST ALJİNAT Total, parsiyel, ortodontik ölçüler için idealdir. Toz çıkarmadan, temiz ve kolay bir karışım sağlanır. Kısa sürede ağızda sertleşerek çok detaylı ölçüler elde edilir. Yüksek hassasiyete sahip ölçüler elde edilir. Çok elastiktir ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Al..
Kulzer Charisma Diamond KompozitCharisma Diamond ışıkla sertleşen, radyoopak bir nano kompozittir. Oklüzal yüzeyler dâhil anterior ve posterior dişlerin adezivle tutturulan, diş rengindeki restorasyonlarında endikedir. Mükemmel malzeme özellikleri sayesinde kolaylıkla, güzel bir estetik sonuç ve ..
Kulzer Charisma Flow Akışkan Kompozit RefilCharisma Flow akışkan, ışıkla polimerize olan, radyopak hibrit bir kompozittir. Adezivle tutturulmuş, diş renginde anterior ve posterior diş restorasyonları için endikedir. Düşük viskozitesi nedeniyle Charisma Flow, diş yüzeyinin mükemmel kaplanmasını sağla..
CHARISMA® OpalCHARISMA Opal çok amaçlı, ışıkla polimerize olan, radyoopak, Microglass® bir kompozittir. Oklüzal yüzeyler dâhil anterior ve posterior dişlerin adezivle tutturulan, diş rengindeki restorasyonlarında endikedir. Microglass® filler sistemi estetik sonuçlar ve dayanıklı, çok parlak polisaj..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)