Menu
Sepetim

Kulzer Charisma Topaz Kompozit Tek Tüp

Kulzer Charisma Topaz Kompozit Tek Tüp
Kulzer Charisma Topaz Kompozit Tek Tüp

Mevcut Seçenekler:

Charisma Topaz
Charisma® Topaz – Doğal Güzellik için Geliştirilmiş Formül.
Charisma TOPAZ , ışıkla polimerize olan , radyoopak, nano-hibrid kompozittir. Charisma TOPAZ benzersiz patentli TCD matrikse sahiptir. Bu yeni formül Charisma kompozitlerinin dünya çapında kabul gören , kanıtlanmış kolay kullanım özellikleriyle kombine edilmiştir.
Patentli TCD Matriks Size Ne Sunuyor ?
Şimdiye kadar piyasada bulunan düşük büzülmeye sahip monomer sistemleri , düşük vizkoziteleri hesaba katıldığında reaktif incelticiler ile kombine edilmek zorundalardı. Ancak , bu incelticiler monomer matriksin büzülmesini yükseltmektedir. Charisma Topaz ,Charisma Diamond ile aynı monomer sisteme sahiptir. Her ikisinde de düşük büzülme ve düşük vizkoziteyi kombine eden patentli monomer sistemi (TCD-DI-HEA) kullanılmıştır. Reaktif incelticilerin kullanımı gerekli değildir ve böylece düşük büzülme gibi olumlu özellikler devam ettirilebilir .
Kolay Kullanımın Keyfini Çıkarın…
Charisma Topaz’ın geliştirilmiş stabilitesi sayesinde yumuşak ama yapışmayan yapısı çalışma sırasındaki etkililiği kanıtlar.
Genişletilmiş çalışma süresi size her restorasyonda stressiz , kolay çalışma sunar.
Nano partiküllü doldurucu sistemimiz cilalama kolaylığı sağlarken uzun ömürlü parlaklığı ve hastalarınızın memnuniyetini garanti eder.
Restorasyonunuza Uygun Rengi Bulma Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Universal renklerimizden birini kullanarak tek renkle kolayca daha az komplike vakalarınızı restore edebilirsiniz.
Tabakalama sistemi size komplike vakalarınızın en doğal şekilde restore edilmesine imkan verir. 3 seviye opazite ve bleach renklerinden birini seçebilirsiniz.
Charisma TOPAZ restoratif marjinleri mükemmel renk uyumu sayesinde ortaya çıkarır.
Charisma TOPAZ’ın Her Rengi ile Ayrı Bir Deneyim Yaşamaya Hazır Mısınız ?
Dentin Renkleri: Yüksek opasitesi sayesinde dentini taklit etmek veya renklenmiş diş bölgelerini kapatmak için kullanılır.
Universal Renkler: Universal renkler orta translüsenste renk yoğunluğuna ve VITA standartlarına uygun olarak geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Tek tabaka veya tabakalama tekniği ile kullanılabilirler ve dentin ve/veya insizal renklerle kombine edilebilirler.
İnsizal Renkleri: Restorasyonlarınızın mükemmel final aşamasını sunar. Tüm insizalrenkler en az renk yoğunluğundadır. Insizal köşelerin halohale efektini ve genç mineyi taklit etmek için kullanılabilirler.
Bleach Renkleri: Bu renk, beyazlatma işlemi görmüş dişler ile mükemmel uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Ideal sonuçlar için OB (opak bleach) rengi ile kombine edilmelidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı