Menu
Sepetim

Angelus Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

Exacto Translucid Fiber Post KitRestorasyonları ve kronları desteklemek için kullanılan konik formda cam fiberle güçlendirilmiş yarı saydampolimerden oluşan posttur. 3 farklı boyutta bulunur.Avantajları:Yüksek fiber içeriği bulunur (%80).Dentine yakın elastisite modülü vardır.Standart drili bulunur...
Exacto Translucid Fiber Post Restorasyonları ve kronları desteklemek için kullanılan konik formda cam fiberle güçlendirilmiş yarı saydampolimerden oluşan posttur. 3 farklı boyutta bulunur.Avantajları:Yüksek fiber içeriği bulunur (%80).Dentine yakın elastisite modülü vardır.Standart drili bulunu..
MTA White - 7 UygulamalıkMineral Trioxide Aggregate, MTA-Angelus birkaç mineral oksitten oluşmuş endodontik tamir simandır.İnce hidrofilik partiküllerden meydana gelmiştir. Su ile karıştırıldığında önce jel kıvamını alır, işlem sonunda ise katı sert bir hal alır.Endikasyonları:Kök kanal ve furkasyon..
Angelus MTA White Ürün AçıklamasıBiyoseramik onarıcı simanAngelus MTA White EndikasyonKök kanal perforasyonlarının veya furkasyonun tedavisiDahili ve bağlantılı kök rezorpsiyonlarının kapatılmasıEndodontik ameliyatlarda retrofillingTedavilerde pulpa kapatmaPulpotomiApeksifikasyonApeksojenezAnge..
Ürün korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir.Bir el aleti ve piston bölümünden oluşur.Piston içeriği tedavi alanına sıkıca yerleştirmek için kullanılır.Ürün kullanılırken öncelikle piston el parçasına yerleştirilir.Daha sonra yaklaşık 1 cm geri çekilir.Cam üzerindeki önceden hazırlanmış ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)