Menu
Sepetim

Coltene Whaledent Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Coltene Whaledent Güvenilir Diş Hekimliği Malzemeleri

Coltene Whaledent, diş hekimliği endüstrisinde yüksek kaliteli ürünleriyle tanınan güvenilir bir markadır. Geniş ürün yelpazesi, diş hekimlerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Özellikle endodonti, restoratif, hijyen ve diğer diş hekimliği alanlarında kullanılan malzemeler konusunda uzmanlaşmıştır. Coltene Whaledent ürünleri, kalitesi ve dayanıklılığıyla sektörde önemli bir konuma sahiptir.

Coltene Whaledent Ürün Fiyatları ve Çeşitliliği

Coltene Whaledent ürünlerinin fiyatları, ürünün türüne, özelliklerine ve paket içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle rekabetçi fiyatlarla sunulurlar ve çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunarlar. Coltene Whaledent'in geniş ürün yelpazesi, farklı ihtiyaçları karşılayacak çözümler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Coltene Whaledent ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Coltene Whaledent Speedex C Tipi Silikon Ölçü Speedex C Tipi Silikon A Tipi Silikon kalitesinde C Tipi Silikon ölçü materyalidir. Düşük büzülmenin bir sonucu olarak, ölçüler boyutsal olarak sabit kalır.7 güne kadar sorunsuz bir şekilde kalıplanabilir.Bu birinci sınıf C-Silikon olağanüstü b..
Coltene Whaledent Speedex Light Body 2. ÖlçüColtene Whaledent markasının özellikle kendi ürünü C Tipi silikon ölçü materyalleri için ürettiği 2. ölçü materyalidir.Speedex ÖzellikleriA TİPİ SİLİKON KALİTESİNDE C TİPİ SİLİKON.● 7 gün boyut kararlılığı● Kontrol edilebilir çalışma süreleri● Yüzey aktif●..
Coltone Roeko Endo Frost Soğuk Vitalite Sprey Ürün ÖzellikleriEndo-Frost -50 °C‘ye kadar soğutan bir soğutucu spreydir. Endo-Frost özellikle peletlerin ve küçük pamuk ruloların dondurulması için uygundur. Doğrudan ilgili cismi spreylemek için uzatma kanülünü supabın üzerine takınız.Tehlike - Çok kol..
Speedex Universal ActivatorColtene Whaledent markasının özellikle kendi ürünü C Tipi silikon ölçü materyalleri için ürettiği ama Universal özelliği sayesinde her türlü c tipi silikon ölçü materyalinde de kullanılabilen universal aktivatördür.Speedex ÖzellikleriA TİPİ SİLİKON KALİTESİ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)