Menu
Sepetim

Coxo Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Coxo Kaliteli Dental Ekipmanlar ve Malzemeler

Coxo diş hekimliği endüstrisinde kaliteli dental ekipmanlar ve malzemeler sunan tanınmış bir markadır. Geniş ürün yelpazesi, diş hekimlerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Özellikle dental üniteler, endodonti ekipmanları, ultrasonik cihazlar ve aydınlatma sistemleri gibi ürünlerle bilinirler. Coxo ürünleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Coxo Ürün Fiyatları ve Çeşitliliği

Coxo ürünlerinin fiyatları, ürünün türüne, teknik özelliklerine ve satış noktasına bağlı olarak değişebilir. Genellikle rekabetçi fiyatlarla sunulurlar ve çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunarlar. Coxo'nun geniş ürün yelpazesi, farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Coxo ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Giriş gücü: AC100-240V,50/60HzIşık kaynağı: 6 adet yüksek güçlü LEDDalga boyu:420nm-500nmIşık yoğunluğu:6 yoğunluk,maksimum>1000mW/cm2Ayarlanabilir zamanlayıcı:10s,30s,1m,2m,5m,8m ,10m,15m,20m,30mHacim(cm): taban:63x63x23,kol:100x26x27Ağırlık(kg)/ADET:20Ambalaj malzemesi: karton   ..
Avantajları:Bu sahiptir - bir aşırı basınç valfı ömrünü artırır daha yüksek 0,33 MRA, uç basıncı düzenleyen.  Uç başlığı, nemin ve tozun rotora girmesini önleyen ve böylece ucun ömrünü uzatan toz önleyici koruma ile donatılmıştır  . Almanya'da dinamik denge testlerini geçen Myoni..
C-BRIGHT-1b Teeth Whitening Accelerator Handy Molding Dizayn 6000 mW/cm²Unite Monte LED Diş Beyazlatma Cihazı 1 – 5 – 8 -10 – 15 -30 dakika zaman ayarlı..
Özellik:1.Basit işletim sistemiDental üniteyi 4 delikli bir boruyla C-Puma'ya bağlayın. Elektrik motorunu kontrol etmek için ayak pedalını kullanın.2. Yeni Nesil teknoloji mikromotor C – PumaFarklı tedavilere ve farklı el aletlerine göre hız 100-200.000 devir/dakika arasında ayarlanabilir.3.Kompakt ..
Tüm dünyada Air Flow ismiyle bilinen bu tedavi dişlerin önünde ve arkasında istenmeyen lekeleri hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldıran hoş ve rahat bir ağız hijyeni tedavisidir. Air Flow teknolojisi, su spreyi ve basınçlı hava yoluyla diş yüzeyine kontrollü bir ince toz parçacıkları akışı sağl..
Coxo DB338 Amalgamatör Teknik Bilgiler1-99 sn. arası ayarlanabilen karıştırma süresi ·Voltaj: 220 V / 50 Hz ·Güç: 200 W ·Karıştırma frekansı: 4350 cpm ·Karıştırma mesafesi: 25 mm..
Coxo Gutta Kesme Cihazi Ürün Açıklamasi C-Blade, kablosuz şarj edilebilir gutta kesim cihazıdır.Kesim için değiştirilebilir 4 farklı ucu mevcuttur.Özel uç formları sayesinde kavite boşluğuna kolay erişim sağlar.Hiçbir zaman ön ısıtma gerekmez, direkt kullanıma hazır gelir.Kaviteye kadar soğuk g..
Coxo 20:1 Işıklı İmplant AnguldurvaAyrılabilir tasarım! Coxo İmplant Anguldurvasını benzerlerinden ayıran özelliğidir. Coxo İmplant Anguldurva 20:1, bu sayede iç temizliği ve bakımı daha kolaydır,yan kısmında bulunan push butonundan kolayca ayırıp implant sonrası iç temizliğini yapıp enfeksiyon risk..
Coxo Led Kendinden Jeneratörlü anguldurvaModel: CX235-1E1. NSK S-Max M25L Style2. Fiber Optic (inner water spray) 1:1 direct drive inner channel contra angle3. Optic fiber inner channel push button contra angle4. For CA burs Ø2.35-0.016mm5. Clean Head System6. Push Button Chuck7. Single Water Spray8..
Avantajları:Bu sahiptir - bir aşırı basınç valfı ömrünü artırır daha yüksek 0,33 MRA, uç basıncı düzenleyen.  Uç başlığı, nemin ve tozun rotora girmesini önleyen ve böylece ucun ömrünü uzatan toz önleyici koruma ile donatılmıştır  . Almanya'da dinamik denge testlerini geçen Myoni..
Teknik:1:5 hız artışıChuck tipi: basmalı düğmeSprey: iç kanalDönme hızı: yaklaşık 200.000 rpm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)