Menu
Sepetim

Kalsin Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Kalsin: Kaliteli Endodontik Ürünlerin Güvencesi

Kalsin, endodontik uygulamalarda güvenilir sonuçlar sunan önde gelen bir markadır. Özellikle kalsiyum hidroksit içeren medikamanlar ve kanal patları gibi ürünleriyle bilinir. Kalsin ürünleri, diş hekimlerinin tedavi süreçlerini kolaylaştırırken, etkili sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur. Güvenilirliği, kalitesi ve etkinliğiyle öne çıkan Kalsin, diş hekimlerinin güvendiği bir markadır.

Kalsin Fiyatları

Kalsin ürünlerinin fiyatları ürün çeşidi ve miktarına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle çeşitli boyutlarda ve paket seçeneklerinde sunulan ürünler, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları öğrenmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Kalsin ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Kalsin Alveojel Kuru Soket PatıBileşimi:Butamben 25.70 g.Iodoform 15.80 g.Öjenol 13.70 g.Endikasyonları:Kuru diş yuvalarının tedavisinde yani diğer bir tabirle alveolit tedavisinde. Diş çekiminden sonra diş yuvasına yeterince kan dolmadığı durumlarda.Travmatik diş çekimleri ve cerrahi işlemlerdeAvan..
Kalsin Guta Perka ÇözücüsüÖzellikler:Eucalyptol güta perka çözücüsüdür.Uygulama:1. YöntemPulpa odasına ulaşılır ve kalsin güta perka çözücü emdirilmiş pamuk pulpa odasına yerleştirilir.Üstüne geçici dolgu yapılır3-5 gün beklendikten sonra gütaların yumuşamış olması beklenmektedir.2. YöntemPulpa odas..
Kalsin Kalsiyum HidroksitKalsiyum hidroksit toz ve likit içerirLikidi kendinden damlalıklı şişede bulunmaktadır.Kanal tedavisinde geçici kanal patı yani medikaman olarak kullanılır.RadyoopaktırToz ve likit karıştırıldığında kanala lentilo veya eğe yardımı ile uygulanabilirEndikasyonları:Pulpa Örtücü..
Kalsin Paste kullanıma hazır, radyoopak bir Kalsiyum Hidroksit medikamanıdır.Bu sayede kök kanal tedavisi ara seanslarında kanal tedavisinin kontrolü daha iyi yapılabilir...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)