Menu
Sepetim

Meta Biomed Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Meta Biomed MD-CHELCREAM %19 EDTA JEL19’ luk EDTA kremidir. Kanal eğesi ve reamer ile kanal preperasyonu, kanal içi kalsifikasyonlarda, arka bölge dişlerindeki dar kanallarda ve simir tabakasını kaldırmada kullanılır.İnorganik maddelerin şelat (EDTA-Ca) oluşumu ile kaldırılmasıYağlama hareketiyle da..
META BİOMED ADSEAL KANAL DOLGU PATIÜSTÜN NİTELİKLİ REZİN BAZLI KANAL DOLGU PATIİçerik;13.5 gr lık çift şırınga formunda, 9 gr baz, 4,5 gr katalist, spatül, karıştırma bloğuAdseal kanal dolgusu, çift pat içeren dual şırınga formundadır. Epoksi rezin bazlı kök kanal patıdır. Mükemmel kapatma özelliği ..
Biner LC Işıkla Sertleşen Kavite AstarıKlinik FaydalarDentin ve pulpa ile olağanüstü biyouyumlulukIşıkla sertleşen tip kavite astarı, son derece sert sertleşenYapıştırıcılara ve kompozitlere kimyasal bağlanmaSuda ve ağız sıvılarında çözünmezRadyopasiteTalep üzerine akış çalışması ve kolay dağıtımIsı..
Meta Biomed Ceraseal Kanal Dolgu PatıKalsiyum Silikat Bazlı Biyoseramik Kök Kanal KapatıcıKalsiyum silikat, kök kanalındaki çevre dokulardan nemi emerek ve Kalsiyum Hidroksitin (Ca(OH)2) bir miktar kristalleşmesini sağlayarak CAH (Kalsiyum Alüminat Hidrat) jeli ve CSH (Kalsiyum Silikat Hidrat) jeli ..
Özellik ve FaydaKolay dağıtım ve uygulamaKalıntı bırakmadan tamamen durulayınTiksotropik özellikler (akıcı değil)EndikasyonlarKompozit ve inley/onley uygulamalarında diş minesinin ve dentinin yüzeyinin hazırlanması...
META BIOMED GÜTA PERKA1 paketinde 120 adet gutta percha bulunurMilimetrik ölçülüdürDaha hızlı ve kolay kanal obturasyonu sağlar.Çeşitli ölçülerde mevcuttur.Mükemmel bir radyo opasiteye sahiptir.Vertikal ve lateral kondenzasyon için uygundur.ISO standartlarına uygundur...
Meta Biomed Güta PerkaÖzellik ve FaydaÇeşitli konikler ve boyutlarKök kanallarının çeşitli şekillerine uygulanabilirUzunluk işaretlemesiÇalışma uzunluğunun kontrol edilmesi destekleyici bir seçenek olarak mevcutturMükemmel radyopasiteUzun raf ömrü: 4 yılÇeşitli tekniklere uygunCWC, yanal, Tek konili..
META BIOMED GUTTA PERCHA 0,6 AÇILI1 pakette 60 adet, Milimetrik ölçülü Daha hızlı ve kolay kanal obturasyonu sağlar.Çeşitli ölçülerde mevcuttur.Mükemmel bir radyo opasiteye sahiptir.Vertikal ve lateral kondenzasyon için uygundur.ISO standartlarına uygundur...
Meta Biomed I-Root Apeks Locateri-Root, çift frekans tipine göre 5. nesil Apex Locator'dur. i-Root, apikal daralmayı yanlış ölçüm olmadan tam olarak ölçebilir. Meta Biomed I-Root Apeks Locater Avantajları Her türlü kök kanalı koşulunda en iyi doğruluk - kuru, kanamalı, ıslak, salin, E..
META BIOMED Md-Temp Geçici Dolgu Maddesi Nedir?Kullanıma hazır çinko sülfat bazlı, ağız sıvılarıyla kendiliğinden sertleşen geçici dolgu materyalidir.META BIOMED Md-Temp Geçici Dolgu Maddesi EndikasyonlarıKanal tedavisi seanslarındaİnlay, onlay vb. işlemlerinde hazırlanmış kaviteyi korumak içinMETA ..
Meta Biomed Metapaste Kalsiyum Hidroksit Bazlı Geçici Kanal Dolgu MalzemesiÖZELLİK VE FAYDAAntibakteriyel etki kanal içi ilaç görevi görürSuda çözünür temizlenmesi ve çıkarılması kolaydırMükemmel Radyopaklık (Baryum Sülfat)kalıntı varlığını kontrol etmek kolayÖnceden karıştırılmış tipTek k..
Meta Biomed Nexcomp Flow Nano Hibrit Akışkan KompozitÖZELLİK VE FAYDAMükemmel cilalanabilirlik için çeşitli nano boyutlu dolgularla doldurulmuşturMükemmel RadyopasiteOpak ve yarı saydam dahil 14 renk seçeneği mevcutturSarkma ve akma yoktur.ENDİKASYONLAR1.İnvazif boşluğun restorasyonu2.Çukurlar ve ça..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)