Menu
Sepetim

Nexobio Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Mineral Trioksit Agrega Endodontik Tamir MalzemesiMTA Cem endodontik tamir malzemesi, su mevcudiyetinde bulunan ince, hidrofilik parçacıklardan oluşan bir tozdur. Tozun hidrasyonu, dört haftalık bir süre boyunca tamamen sertleşen güçlü bir geçirimsiz bariyer oluşturmak üzere katılaşan bir kolif..
Nexobio MTA Cem LC Kaide Maddesi:ışıkla sertleşen, rezin-modifiye kalsiyum silikat dolduruculu liner; direkt ve indirekt pulpa kuafajı ile kompozit, amalgam, simanlar ve diğer baz materyaller altında koruyucu kaide materyali olarak geliştirilmiştirKalsiyum hidroksit, cam iyonomer, RMCI, IRM/ZOE ve d..
Nexobio MTA CEM S Kök Kanal Dolgu Patı Endikasyonlar: - Kök ucu doldurma- Kök Onarımı (Rezorpsiyon ve perforasyonlar)- ApeksifikasyonNexobio MTA CEM S Kök Kanal Dolgu Patı Avantajlar ve Faydalar:- Hidrofilik- Mükemmel biyouyumluluk- Su Bazlı Kimya- Kalsiyum iyonları salınır- Diş renginde formül..
Nexobio Orthobond Braket Yapıştırma SimanıLight-cure yani ışıkla sertleşen braket yapıştırma simanıdır.Nexobio Orthobond Braket Yapıştırma Simanı Paketleme2 *5 gr yapıştırıcı3 ml bond..
Nexobio Soft Dam Diş Eti Bariyeri 4*1,2 gr ·  Işıkla sertleşen diş eti bariyeri.EndikasyonlarıDental bleaching tedavisinde diş etinin korunması içinDiş eti sızdırmazlığına yardımcı olarakPaket İçeriği ·  4 x 1,2 ml şırınga + Karıştırma uçları..
Ürün Açıklaması :T  EDTA Jel, kullanıma yönelik suda çözünür jel bazında %10 karbamid peroksit içeren %17 EDTA'dır.Kök kanal preparasyonunun kimyasal ve mekanik temizliğindek kök kanalını yağlar,Endodontik alet penetrasyonunu kolaylaştırmak için kalsiyum tuzlarını şelatlar. Onun nedeniyleSodyum..
Nexobio T Seal Transel Kanal Dolgu PatıNexobio Tseal kanal dolum patı epoxyresin bazlıdır.Özel pistonlu şırınga sistemi ile materyal israfını engellemektedir.Nexobio T Seal Transel Kanal Dolgu Patı Endikasyonları:Daimi Kanal Dolgusu..
Nexobio T Stat Retraksiyon Pastası ve Kanama DurudurucuDiş retraksiyon kordonuna bir alternatif olan T Stat, ölçüler, restorasyonların oturtulması, kauçuk barajların takılması ve sınıf II, III ve V boşlukların restorasyonu dahil olmak üzere dişeti retraksiyonu gerektiren tüm prosedürler için ku..
NEXOBİO T-BOND UNİVERSAL 7. JENERASYON BONDUniversal içerikli, kendinden asitli 7. jenerasyon bonding ajanıdır.Tüm restorasyonlara yüksek bağlanma daynımı sağlar.Post-operatif hassasiyet riskini azaltır...
Tüm uzun süreli geçici simantasyonlarda özellikle Implant üstü abutmentlardaki kuron ve köprülerde yeterli bağlantıyı sağlamak, gerekli durumda geri çıkarılma özelliğini koruyarak simante etme amaçlıdır. Tadı ve kokusu yoktur. Paketleme: 2 x 5 ml Automix şırınga+10 karıştırma uç..
NEXOBIO T-Cem NE Cement Kuron ve köprülerin geçici simantasyonu için öjenolsüz siman. Sertleşme süresi 5 dak.Paket İçeriği:2 çift şırınga x 10 ml, karıştırma pedi, spatula..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)