Menu
Sepetim

Septodont Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ Nedir ve Ne İşe Yarar?Septodont Alveogyl alveolit tedavisinde diş hekimliğinde kullanılan antiinflamatuar ve ağrı kesici özellikleri olan bir tür ilaçtır.SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ Endikasyonları SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ aşağıd..
Septodont Biodentine Dentin Tamir 5x1 KapsülDentin harabiyetinde kullanılan İLK hepsi birarada biyouyumlu ve biyoaktik materyaldir. Biodentine eşsiz avantajlarıyla hem kron hem de kökte dentinin tamamen yerine geçerek biyoaktivite ve üstün sızdırmazlık sağlayan ilk materyaldir.Septodont Biodentine&n..
ÖzellikleriBiorootTM RCS Septodont’un patentli ve yenilikçi mineral biyoagregat kimyası “Aktif Biyosilikat Teknolojisi” esas alınarak üretilen biyoaktif mineral esaslı kök kanal dolgu patı size:• Yüksek saflıkta mineral ve monomer içermeyen formülasyon• Diş-kanal dolgu patı arayüzünde hidroksiapatit..
Diş yüzeylerinin temizlenmesi ve parlatılması ve en inatçı lekelerin bile çıkarılması için silika diş macunları.EndikasyonlarScalling ve kök yüzeyi düzleme sonrası parlatma Dolguların ve diş yüzeylerinin parlatılması Detartrine Z: İnatçı içecek, yiyecek ve tütün lekelerinin çıkarılması içi..
Septodont Endomethasone Likit BİLEŞİM Eugenol, (E)-anetol ve dipenten içeren nane yağı. ÖZELLİKLER Eugenat simanı elde etmek için gereken bileşen. Etkileşim Endomethasone Sıvısındaki eugenol, Endomethasone toz serisindeki çinko oksit ile reaksiyona girerek eugenat simanı oluşt..
İÇERİK Hidrokortizon asetat ......................................................... 1.0 g Tiyomol iyodür, baryum sülfat, çinko oksit,  magnezyum stearat .................................................. 100.0 g ÖZELLİKLER Kök kanalı dolgu malzemelerinin mükemmel olarak işlev..
BİLEŞİM Etil asetat, amil asetat ve timol. ÖZELLİKLER Bileşimi nedeniyle, bu çözücü geleneksel çinko oksit eugenol çimentolarını ve fenolik reçine tipi sızdırmazlık maddelerini yumuşatabilir. ENDİKASYONLAR Kanal yeniden tedavisi gerektiğinde kök kanal dolgu materyalleri; güta ve kan..
Bileşimi: Ökaliptol Özellikleri: Gutta perka için çözücü. Endikasyonları: Lateral kondenzasyon yöntemi kullanılarak yapılan kök kanal dolgu tekniklerinde, master gutta perkanın uygulanmasında ve gutta perka ile yapılan kanal tedavilerinin sökülmesinde kullanılmaktadır. ..
Septodont Plastalgin AljinatDoğru ölçüler için A sınıfı aljinatTozsuz formülFarklı klinik durumlara uyum sağlamak için hem “normal” ayar (Plastalgin) hem de “hızlı” ayar (Plastalgin Ortho) seçenekleri mevcuttur. Kolay karışım ve ağız dokularının mükemmel ıslanabilirliği için doğal olarak hidrof..
SEPTODONT R.T.R CONE - CONE - Septodont - Cerrahi ve İmplantoloji Ürünleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)