Menu
Sepetim

Shofu Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Shofu: Estetik ve Yüksek Kaliteli Diş Hekimliği Malzemeleri

Shofu estetik ve yüksek kaliteli diş hekimliği malzemeleri üreten öncü bir markadır. Restoratif ve estetik diş hekimliği alanlarında kullanılan çeşitli ürünleri arasında kompozitler, seramikler, porselenler ve diğer restoratif malzemeler bulunur. Shofu ürünleri, sağlamlığı ve doğal görünümüyle bilinirken, aynı zamanda estetik sonuçlar elde etmek için diş hekimlerine geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Shofu Ürünleri Fiyatları

Shofu ürünlerinin fiyatları ürün çeşidi ve ambalaj boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Genellikle çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunan Shofu, kaliteli ve etkili ürünleriyle diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Shofu ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Shofu Cx Plus Cam İyonomer Siman Ürün ÖzellikleriRekabetçi çimentolar ile karşılaştırıldığında sıkıştırma 149 Mpa karşı yüksek dirençDüşük film kalınlığı, 15 mikron marjinal bütünlüğünü optimizeRadyoopasite 1,55mmAsit erozyonu 0,02mm düşük seviyedeYüksek florür bırakma0,53g ile KapsüllerKarıştırma b..
Shofu Directdia Paste DirectDia Paste %20 oranında 2-4 µm boyutlarında elmas partikülleri içerir. Doğal mine ve tüm restoratif malzemelerde (porselen, doğrudan ve dolaylı kompozitler, metaller vb.) yüksek parlaklık sağlar. Macunun hoş bir limon aroması vardır ve açık yeşil rengi sayesinde hastanın a..
Shofu One Gloss Set - Tek Aşamalı Kompozit Cila Seti - Aluminyum Oksit İçerikliKompozit ve diş minesi için tek aşamalı bitim ve cilalamaAlümina endirilmiş bu tek aşamalı silikon parlatıcılar, farklı temas basıncı uygulanarak, bitim işleminden cilalamaya kadar adım adım her türlü kompozit restorasyon..
Shofu Super-Snap SuperBuff Parlatma Diski SetKullanıma Hazır Cila DiskleriSuper - Snap Super Buff Disk, tüm direkt ve indirekt kompozit restorasyonların son parlatma ve cilalama işlemlerini kusursuz ve hızlı tamamlamak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli polisaj pastası emdirilmiş diskler, hafifçe ..
Shofu Kompozit Cilalama ve Bitirme Disk Seti 180 parçaKompozit Cilalama ve Bitirme Disk SetiDental Advisor tarafından en iyi kompozit bitirme sistemi seçilen Super Snap Japon Shofu firması tarafından üretilmektedir. Shofu 90 yıldır kompozit bitirme,cilalama sistemleri üreten profesyonel bir firmadır..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)