Menu
Sepetim

Spident Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Reçine bazlı kök kanal dolgu malzemesiVioSeal® kök kanalı için epoksi reçine bazlı dolgu ve dolgu malzemesidir.Endikasyonlar- Kök kanallarının tıkanma noktalarıyla birlikte kalıcı olarak doldurulması- GP noktasının yağlayıcısı ve sızdırmazlığı- GP ile kök kanal duvarı arasında yapışma maddesiİçindek..
Spident  Viopaste Kalsiyum Hidroksit Pasta Endikasyonları- Apeksifikasyon- Sert doku bariyerinin oluşumu- Kök kanal tedavisi pansumanı- Eksüdasyon kontrolü için kök kanal dolgusu- Pulpa kapatma- Kök rezorpsiyonuSpident  Viopaste Kalsiyum Hidroksit Pasta Paket İçeriği- 2g * 1 şırınga, uçlar..
Base-it Işıklı Kalsiyum Hidroksit Kaide MaddesiKullanım endikasyonları:Derin çürükler Terapötik ve yalıtım contaOrtalama çürük de Laynernaya ped.Malzeme özellikleri:Kalsiyum hidroksiapatit içerenbağlı biyo-uyumlu monomerlerin içeriği diş dokusunun kimyasal yapışma yüksek derecedeCariostatic etkisi v..
Spident Block-Out Resin Beyazlatma rezervuarları oluşturmak için kullanılan, ışıkla sertleşen metakrilat esaslı bir yardımcı reçinedir, özellikle labaratuvar ortamında alçı model üzerinde kullanım için üretilmiştir.Endikasyonlar- Beyazlatılan dişlere bitişik dokuyu izole etmek için reçine bariy..
Spident EsCom100® Işıkla sertleşen Restoratif Nano-Hibrit Kompozit ReçineSpident EsCom100® Işıkla sertleşen Restoratif Nano-Hibrit Kompozit Reçine, posterior ve anterior restorasyonlar için kullanılan bir ışıkla sertleşen kompozit reçinedir.Endikasyonlar- Sınıf I~V restorasyonlar- Direkt anterior ve..
Spident Esflow Işıkla Sertleşen Akışkan KompozitEsFlow®, ışıkla kürlenmiş nano-hibrit akışkan kompozit reçinedir. Ortaya çıkardığı iki viskozite seçeneği mevcuttur: orta ve düşük. Ayrıca, kompozitin çekirdek oluşturma amacıyla kullanılabilen mavi bir tonu bulunmaktadır.Endikasyonlar:- Sınıf I~V dolg..
Spident EsTemp® İmplant Geçici Reçine SimanıEsTemp İmplant, implant destekli kronların yerleştirilmesi için eugenol içermeyen, çift kürleme özellikli geçici resin simanıdır.Endikasyonlar- İmplant destekli kronlar için geçici yapıştırma simanıÖzellikler- Çift kürleme (Işıkla kürledikten sonra fazla m..
Doku İzolasyonu için Resin BariyeriFine Dam, beyazlatılacak dişlerin yakınındaki dokuyu izole etmek için ışıkla sertleşen bir resin bariyeridir.Endikasyonlar- Beyazlatılan dişlere bitişik dokuyu izole etmek için reçine bariyerPaket İçeriği  1,2 mL x 4 şırıngaÖzellikler- Kolay kullanım- Tek parç..
FINE ETCH FOSFORİK ASİT·Mine ve dentinin yüzeyini pürüzsüzleştirerek adezivin ve dolgunun sıkı bir şekilde bağlanmasını sağlar.·Mikroporoziteler oluşturarak dentin tübüller tıkayan smear tabakayı kaldırır.·Mavi renkli özel jeliyle kullanımı kolaylaştırır ve daha rahat kontrol sağlar.Paketleme:·3*5 m..
Spident A Tipi Slikon I. Ölçü Özellikleri:İdeal akışkanlıkÖnde gelen malzemelerin en yüksek gözyaşı mukavemeti test edilmiştirSüper ıslanabilirlikBoşlukları minimize ettimMükemmel istikrarBaloncuklar (Vakum Karışım Sistemi) yokPaket İçeriği: 290ml x 2Spident A Tipi Slikon 2. Ölçü Özellikleri:I-Sil P..
Seal-it pit ve fissürleri sızdırmaz hale getirmek için tasarlanmış light-cure bir dental materyaldir. Nano dolgu maddelerinin ilavesi, uygun viskozite, bağlanma mukavemeti, düşük polimerleşme çekmesi ve aşınma direnci üretir. Spident Seal-it Pit ve Fissür Örtücü Endikasyonlar – Kullanım Alanları..
Işıkla sertleşen geçici dolgu maddesi. Kolayca uygulanabilir, el aletlerine yapışmaz ve tek parça halinde preperasyon sınırlarını bozmadan çıkarılabilir. Geçici Inley ve onleyler için uygundur. Marjinal uyumu iyidir. Naturel renktedir.Paketleme: 3 g x 3 şırınga..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)