Menu
Sepetim

Lascod Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Lascod: Kaliteli Dental Malzemeler

Lascod dental sektöründe yüksek kaliteli malzemeleri ile tanınan bir markadır. Diş hekimleri ve teknisyenler için güvenilir ve etkili çözümler sunarak, tedavi süreçlerini kolaylaştırmayı ve hasta memnuniyetini artırmayı hedefler.

Lascod Ürünleri Fiyatları

Lascod aljinat, silikon ölçü maddeleri ve diğer dental ürünler gibi geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ürünleri, yüksek performans ve güvenilirlik sağlayarak klinik uygulamalarda üstün sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Lascod ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Lascod Kromopan Aljinat Nedir?Lascod Kromopan Aljinat kromopan markasının renk değişimi aljinat çeşitlerinde dünyada ilk kez kullanmayı başardığı bir tür elastomer ölçüdür.Lascod Kromopan Aljinat Nerelerde Kullanılır?Lascod Kromopan Aljinat başta total ve parsiyel protezler olmak üzere şahsi kaşık y..
Lascod Silaxil C Tipi SilikonPutty (1. ölçü) mor rengi ve ikinci ölçünün yeşil rengi, baz macun ile katalizör arasındaki karışımın mükemmel homojenliğini doğrulamaya olanak tanır ve ardından birinci ve ikinci ölçü arasında mükemmel bir kromatik kontrast yaratır.Viskoziteler manuel karı..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)