Menu
Sepetim

Wp Dental Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

WP Dental: Yenilikçi ve Güvenilir Diş Hekimliği Çözümleri

WP Dental diş hekimliği alanında yenilikçi ve güvenilir çözümler sunan bir markadır. Ürün yelpazesinde dental aletler, endodontik malzemeler, restoratif malzemeler ve diş laboratuvarı ekipmanları bulunmaktadır. WP Dental, yüksek kalite standartlarına uygun olarak ürettiği ürünlerle diş hekimlerinin ve teknisyenlerinin işlerini kolaylaştırır ve hasta memnuniyetini artırır.

WP Dental Ürünleri Fiyatları

WP Dental ürünlerinin fiyatları, ürün çeşidi ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Hem ekonomik hem de yüksek performanslı ürünler sunan WP Dental farklı bütçelere hitap eden çözümler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun WP Dental ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Tanım:Glass Liner, ışıkla polimerize olan, akıcı, radyoopak bir cam iyonomeri astar malzemesidir. Glass Liner, herhangi bir dolgu malzemesinin altında astar olarak, uzatılmış çatlak sızdırmazlığı ve daha küçük lezyonların tedavisi için kullanılabilir. Glass liner tiksotropiktir ve bu nedenle kolaylı..
WP dental Vison Airflow Tozu Profilaxsi Tozu olarak piyasadaki tüm cihazlar ile kullanılabilir.500 gr lık olması ile fiyat performans ürünüdür.Diş temizliğinde ve Diş çürünklerinin önlenmesinde kullanılır.Limon Aromalıdır.Paket İçeriği 500 gr...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)