Menu
Sepetim

Imicryl Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

Imicryl Calciplus Kanal Dolgu Patı R&D Series Calciplus kalsiyum hidroksit esaslı, yüksek radyopak, krem kıvamında, şırınga formunda, kullanıma hazır kök kanal dolgu materyalidir Imicryl Calciplus Kanal Dolgu Patı Avantajları Yüksek radyopasite Direk uygulama ile zamandan tasar..
IMICRYL CalciPlus LC Işınlı Kalsiyum HidroksitCalciplus LC ışıkla sertleşen, radyopak, kalsiyum hidroksit ve bioglass içeren, liner ve kaide materyalidir. Minimum polimerizasyon büzülme ve stresi için yüksek doldurucu ve düşük büzülme katsayılı monomer eklenmiştir. Calciplus LC Kalsiyum iyonu, Hidro..
Imicryl Calciplus RL İyodoformlu Kalsiyum Hidroksit Bazlı Kanal Dolgu Patı R&D Series Calciplus RL iyodoform ve kalsiyum hidroksit esaslı, yüksek radyopak, krem kıvamında, şırınga formunda, kullanıma hazır kök kanal dolgu materyalidir. Imicryl Calciplus RL İodoformlu Kalsiyum Hidroksit..
Kolay uygulama ve çıkarmaYüksek retansiyon sağlarUygun ezilme direnciYüksek flor salınımıMükemmel marjinal adaptasyoKavitelerin geçici dolgularında,Endodontik geçici dolgularda kullanılırOjeol içermez..
Klorheksidin glukonat esaslı kanal irrigasyon solüsyonudur. İçeriğindeki %2 klorheksidin ve diğer yardımcı doldurucular ile kanalda etkin irrigasyon sağlar. Klorheksidin Glukonat Sodyum hipoklorit ve EDTA ile birlikte kök kanal irrigasyonunu destekler. Klorheksidin Glukonat Sodyum hipo..
Imipomza Dental PomzaMekanik temizleme ve parlatmada kullanılmak üzere tasarlanmıştır.İnce gren yapısı sayesinde etkin kullanım avantajı sağlar.Total protezlerin cilalanmasında ve detedraj işleminde kullanılır.Su ile birlikte kullanılır...
Imicryl EDTA %5'lik SolüsyonEtilen diamin tetra asidik asit solüsyonuYumuşak ve sert doku artıklarını fiziksel ve kimyasal olarak uzaklaştırırEndikasyonlarıKök kanalarının irrigasyonundaTıkalı ve dar kök kanallarının açılıp genişletilmesindeKök kanallarının ve kanala eğelerinin şelasyonundaPaketleme..
IMICRYL Endosolve HP %5'lik Sodyum Hipoklorit Çözeltisi %5’lik sodyum hipoklorit çözeltisidir. Endikasyonları Kök kanal tedavisinde kök kanallarının irrigasyonunda kulanılır. Kök kanal irrigasyonunda ana irrigasyon çözeltisidir. Paketleme: 250 ml %5’lik Sodyum Hipoklorit çözeltisi..
Imicryl Fissured Nova Fissür Örtücü Özellikleri Fissured Nova Plus düşük dolduruculu, ışıkla sertleşen, maksimum seviyede ve sürekli flor salınımı yapan fissür örtücüdür. Imicryl Fissured Nova Fissür Örtücü Avantajları Yüksek penetrasyon için etkin akıcılık düzeyi Uzun süreli ve ma..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 60 (5 Sayfa)