Menu
Sepetim

Prevest Dental Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Actino Gel, herhangi bir kompozitin, dolgu macununun veya yapıştırma yapıştırıcısının yapıştırılmasından önce diş minesini ve dentin bakımını veya kompozit yüzeyleri aşındırmak için %37 Fosforik asit içeren mavi renkli viskoz bir jeldir.EndikasyonlarYapışkan bir restorasyon yerleştirilmeden önce hem..
Bu kit endodonti uzmanları tarafından endodonti işlemleri yapan klinisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu kit öngörülebilir endodonti işlemleri için her şey dahil çözümdür. Üstün performans için ürünler kapsamlı olarak incelenmiştir.ENDİKASYONLAR• Endodontik tedavi için kapsaml..
ApaCal ART, hidroksiapatit ile güçlendirilmiş, ışıkla sertleşen, reçineyle modifiye edilmiş, trikalsiyum fosfat hamuru koruyucu / astardır. Bir bariyer görevi görecek ve dentin pulpası kompleksini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Eşsiz, aktif salınım teknolojisi, pulpa kaplamada ve diş dolgu malzem..
Prevest Calcigel Kanal Dolgu PatıÇok Amaçlı Kalsiyum Hidroksit Kanal PatıEndodontik endikasyonlar için baryum sülfatla önceden karıştırılmış su bazlı radyoopak kalsiyum hidroksit kanal patı.Prevest Calcigel Kanal Dolgu Patı EndikasyonlarApeksojenezApeksifikasyonGeçici kök kanal dolgusuİç ve dış kök ..
Geliştirilmiş radyoopasite ve antimikrobiyal etkiye sahip iyodoform içeren önceden karıştırılmış Kalsiyum hidroksit patı.ENDİKASYONLAR• Direkt ve indirekt pulpa kaplaması ve pulpotomi için• Apeksifikasyonlar ve sert doku oluşumları• Enfekte kök kanalları için geçici dolgu malzemesi• Kök rezorpsiyonu..
Calultra iki bileşenli, katı yapılı, kendi kendine kürlenen direkt ve indirekt pulpa kaplaması ajanı olarak ve dental dolgu malzemeleri, simanlar ve diğer taban malzemeleri altında koruyucu astar olarak kullanım için tasarlanmış bir astar malzemesidir. Kompozit dolgu malzemelerinin polimerizasyonuna..
Kök kanalının yeniden tedavisi sırasında güta perkanın çıkarılması için d-Limonen bazlı güta perka solventi.EndikasyonlarÇinko Oksit-Öjenol simanı da dahil olmak üzere her türlü kök kanal dolgu materyalini çıkarmak için.Endodontik aletler için dezenfektan/temizleyici olarakKök kanalı yeniden tedavil..
PREVEST DENPRO Cerafill RCSCerafill RCS kanal dolgu ve dolgu malzemesi, biyoseramik teknolojisine dayalı, kullanıma hazır, enjekte edilebilirönceden karıştırılmış dolgu ve dolgu malzemesidir. Mükemmel kullanım özellikleri ve üstün fiziksel özelliklere sahip alümina içermeyen kalsiyum silikat bazlı b..
Citrogen Gel, %20 sitrik asit jelidir. Smear tabakasının çıkarılması ve dentin yüzeylerinin hazırlanması için bir şelatlama ajanı olarak kullanılır. Kök kanal duvarlarını sular, temizler ve hazırlanır.ENDİKASYONLAR• Hazırlanmış kök kanal sistemlerinin hazırlanması• Mineral ve simir tabakalarının tem..
Alvocure, kuru yuva  yani alveolit tedavisi ve çekim sonrası pansuman ajanıdır.İyileşme süreci boyunca yatıştırıcı bir etki sağlar.Lifli kıvamı soketin kolayca doldurulmasını sağlar. Aktif maddeler öjenol, butamben ve iyodoformdur.ENDİKASYONLARI:Kuru soketlerin tedavisiÇekim sonrası pansumanÜRÜ..
Ürün Açıklaması :Dolo EDTAGel, kullanıma yönelik suda çözünür jel bazında %10 karbamid peroksit içeren %17 EDTA'dır.Kök kanal preparasyonunun kimyasal ve mekanik temizliğinde kök kanalını yağlar,Endodontik alet penetrasyonunu kolaylaştırmak için kalsiyum tuzlarını şelatlar. Onun nedeniyle Sodyu..
Kök kanallarının kimyasal, mekanik temizliği ve genişletilmesi için nötr pH’lı Disodyum Edta SolüsyonENDİKASYONLAR• Alet yerleştirme sırasında hızlı kök kanal temizliği ve şekillendirmesi• Kalsifiye kök kanallarının açılmasına yardımcı olurÜRÜN AVANTAJLARI• %17 solüsyon ve nötr pH, kök kanallarını h..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)