Menu
Sepetim

Ivoclar Vivadent Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

TanımApexCal® krem kıvamında, radyopak, pH’sı 12.5 üzerinde olan kullanıma hazır kalsiyum hidroksit patıdır.BileşimiApexCal, su, gliserin, polietilen glikol ve diğer katkı maddeleri karışımı içerisinde kalsiyum hidroksit ve bizmutkarbonat içerir.Endikasyonlar– Kanal tedavisi sırasında geçici dezenfe..
Tanım Apexit Plus, gutta-percha ile birlikte kök kanallarının kalıcı doldurulmasında kullanılan çözünmeyen, radiopak kalsiyum hidroksit kanal dolgu simanıdır. Sertleşme esnasında büzülmez, mükemmel fiziksel ve biyolojik özellikler gösterir. Apexit Plus iki bileşenli bir sistemdir. Baz ve ak..
Cention N yüksek bükülme direnciyle birlikte diş renginde estetik sunar. Yeni dolgu materyali Alkasitler materyal grubuna dahildir. Patentli alkalin filler, hidroksit iyonlarının salınımını arttırarak asit atakları sırasında pH değerinin düzenlenmesini sağlar. Sonuç olarak, demineralizasyon önlenebi..
İvoclar IPS Empress Direct ColorDoğal Görünümlü ÖzelliklerIPS Empress Direct Color, doğal görünümlü karakterizasyonların oluşturulması için seçilen yedi renk tonundan oluşur. Direkt kompozit restorasyonlarda ve rengi bozulmuş diş yapısının maskelenmesinde kullanılabilir. IPS Empress Direct Color, ko..
IPS Empress Direct Kompozit Dolgu RefilAnterior ve posterior bölgede direkt restorasyonlar için estetiği yüksek kompozitIPS Empress Direct, anterior ve posterior dişlerdeki kaviteleri doldurmak için kullanılan estetiği yüksek bir kompozittir. Beş farklı saydamlık seviyesinde bulunur. Bu nedenle fark..
İvoclar Vivadent IPS Empress Direkt OpakerMükemmel maskeleme özelliğine sahip, ışıkla sertleşen opak malzemeIPS Empress Direct Opaque, istenmeyen gölge efektlerini maskelemek için ideal opaklaştırıcıdır.Işıkla sertleşen opak IPS Empress Direct Opaquer malzemesi, ön ve arka bölgedeki istenmeyen diş r..
İVOCLAR MONOBOND ETCH & PRİME Ürün Açıklamasıİvoclar Monobond Etch & Prime cam seramik yüzeyleri tek adımda asitleme ve silanlama sağlayan dünyanın ilk ve tek seramik astarıdır.Temas yüzeylerinin uygulamayı zorlaştıran hidroflorik asitleme işlemini ortadan kaldıran geleneksel yöntemlere göre..
İvoclar Monobond N Universal PrimerMonobond N, yapıştırma kompozitlerinin (özellikle Variolink N ve Multilink N ürün çizgileri) tüm endirekt restorasyon materyallerine (cam ve oksit seramik, metal, kompozit, fiberle güçlendirilmiş kompozitler) adeziv bağlantı oluşturmasını sağlayan bir üniversal ..
İvoclar Monobond Plus Universal Primer İvoclar Monobond Plus Universal Primer yapıştırma kompozitlerinin tüm indirekt restorasyon materyallerine (cam ve oksit seramikler, metal, kompozit, fiberle güçlendirilmiş kompozitler) adeziv bağlantı oluşturmasını sağlayan universal bir primerdir.İvoclar ..
Multilink SpeedGerçekten HızlıMultilink Speed, istendiğinde ışıkla da sertleştirilebilen kendinden adeziv, kendinden sertleşen rezin simandır. Kendinden adeziv olma özelliği sayesinde Multilink Speed, sert ful seramikler (zirkonyum oksit seramikler, lityumdisilikat seramikler), fiber destekli kompoz..
OptraGloss Polisaj SistemiDental uygulamalardaki tüm popüler endikasyonlar için tek bir polisaj (cila) sistemiOptraGloss, ağız dışı (ekstraoral) ve ağız içi (intraoral) kullanım için universal bir polisaj sistemidir. Kompozit resin ve seramik diş restorasyonlarının yüksek parlak cilası için uygundur..
İvoclar Vivadent OptraStick Yapışkan Uçlu Uygulama AletiOptraStick esnek bir yapışkan uca sahip bir yerleştirme aletidir. Uç, restorasyonların ve her türlü küçük nesnenin hızlı ve kolay bir şekilde alınmasını, tutulmasını, taşınmasını ve yerleştirilmesini sağlar.OptraStick, IPS Empress, IPS e.max, I..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)